Odwagi! Nie musisz być doskonała!

Odwagi! Nie musisz być doskonała!

Autor: Reshma Saujani

Nie bój się błędów. żyj odważnie!

Wyobraź sobie życie bez ciągłej obawy. czy jesteś wystarczająco dobra. Życie. w którym nie obchodzi Cię. co pomyślą inni. ani jak prezentujesz się na Instagramie. Wyobraź sobie. że wyzwalasz się z poczucia winy i przestajesz zadręczać każdym potknięciem.

Autorka zachęca kobiety do porzucenia perfekcjonizmu i do podejmowania odważnych. a nawet ryzykownych decyzji. Ujawnia źródła zaszczepianego w nas kultu doskonałości oraz mechanizmy. którym od dziecka jesteśmy poddawane. Saujani opisuje także skutki tych zjawisk w dorosłym życiu i dzieli się z czytelniczkami pomysłami. jak sprawić. by odważne działanie stało się nawykiem.

Reshma Saujani jest założycielką fundacji Girls Who Code – organizacji non-profit. której celem jest zniwelowanie różnić w zatrudnieniu kobiet i mężczyzn w dziedzinie IT. Poprzez naukę programowania uczy dziewczynki odwagi i pewności siebie.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 31.92


W umyśle mordercy

Autor: Łukasz Wroński

To nieprawda. że potwory istnieją tylko w bajkach. „W umyśle mordercy” to książka. która ma nam przypomnieć tę przygnębiającą prawdę: one żyją wśród nas. Nie kryją się w ciemności pod osłoną groteskowych kształtów. Nie mają wyrastających rogów. kłów ani pazurów. Zamiast tego. mijając nas na co dzień. przyjmują ludzką postać i tylko czekają. aż popełnimy błąd…

Łukasz Wroński w swoich opowieściach sugestywnie przedstawia psychikę zabójców i gehennę ich ofiar. Te historie są tym bardziej przerażające. że wydarzyły się naprawdę. Do uświadomienia nam. na jakie okrucieństwo możemy być narażeni. autor wybrał zatrważające przykłady zbrodni dokonanych przez morderców. nekrofilów i dewiantów o twarzach ludzi. których na co dzień możemy spotkać na ulicy.

26.9: https://woblink.com/ebook/pozwol-mi-zostac-tijan-meyer-135577u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 145217

https://woblink.com/ebook/eva-arturo-perez-reverte-145217u

:

Cena:


8 najlepszych komedii

Autor: William Shakespeare

William Shakespeare (1564–1616) jest powszechnie uznawany za jednego z najwybitniejszych angielskich dramaturgów oraz reformatorów teatru. Napisał trzydzieści osiem sztuk. z czego około połowy to komedie. W wypadku dzieł tego autora nie można jednak mówić o komediach we współczesnym rozumieniu tego pojęcia. Komedie Shakespeare’a zawierają w sobie tzw. biegun tragiczny. czyli nie są pozbawione konfliktu dramatycznego. Uznawane za komediowe utwory kończą się czasami scenami śmierci lub innymi formami cierpienia głównych bohaterów. Jest tu wiele miejsca dla niepowtarzalnej poetyckiej zadumy nad losem człowieka. dla tolerancyjnej akceptacji niedoskonałości natury ludzkiej i stworzonej przez nią kultury. Wszystko to kształtuje jedyną w swoim rodzaju atmosferę komedii mistrza ze Stratfordu. W multibooku znalazło się 8 najpiękniejszych komedii autora. takich jak: „Komedia omyłek”. „Stracone zachody miłości”. „Poskromienie złośnicy”. „Dwaj panowie z Werony”. „Sen nocy letniej”. „Jak wam się podoba”. „Wesołe kumoszki z Windsoru” oraz „Miarka za miarkę”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46


Jak czytać wodę

Autor: Tristan Gooley

Tym razem Tristan Gooley zabierze cię na swoje odważne wyprawy – od mroźnej Arktyki. przez Sussex. aż po tajemniczy Oman. Czerpiąc ze swoich bogatych doświadczeń. pokaże ci. jak odczytać sekretne znaki kałuż. sadzawek. jezior. rzek i mórz.

Chcesz przewidywać pogodę z fal. odnaleźć drogę dzięki kałużom. umieć zinterpretować kolor wody? Sięgnij po unikatowy niezbędnik każdego. kogo interesuje świat przyrody.

Fascynujące zwyczaje. kaprysy i sekrety wody aż prosiły się o książkę na swój temat. Jak dobrze. że napisał ją właśnie Tristan Gooley!

„The Spectator”

Wydawnictwo: Otwarte

Cena: 27.99


:

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


ISBN

9788376868035: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/save-you-mona-kasten-147722u

Cena:waldemar chrostowski, jan misiak, to nie ja kochanie pdf, eve jagger cash pdf, skorupiaki planktonowe, szajka bez końca, beduinki na instagramie, degórska izabela, lot 202 pdf, opowiadania bizarne chomikuj, anna ogonowska, sztuka mówienia, irena hejduk, corka gliniarza pdf, biblioteka on line za darmo, too late colleen hoover pdf, rage 2 gry online, gardocki prawo karne pdf, najlepsze serie fantasy, anna koralewska, clarkson książka…