Zerwane zaręczyny lady Isabelli

Zerwane zaręczyny lady Isabelli

Autor: Beacon Elizabeth

Ten bal zaręczynowy przeszedł do historii. Isabella. po zaledwie jednym pocałunku. zupełnie straciła głowę dla przystojnego nieznajomego. Gdy zerwała zaręczyny. plotkom nie było końca. Kiedy wyszło na jaw. kto ją tak zauroczył. wybuchł wielki skandal. Nic dziwnego. ponieważ jej nowy obiekt westchnień jest owiany złą sławą. W dodatku pochodzi z nieprawego łoża i nie ma żadnego majątku. To zupełnie nieodpowiednia partia dla panny z dobrego domu. Najlepiej byłoby o nim zapomnieć. jednak zakazany owoc jest słodki i tak kuszący. że Isabella nie potrafi mu się oprzeć. 

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 12.99


Przygody Tomka Sawyera

Autor: Mark Twain

“Przygody Tomka Sawyera” to słynna powieść dla młodzieży amerykańskiego pisarza Marka Twaina którego William Faulkner nazwał „ojcem amerykańskiej literatury”.

Akcja powieści toczy się w miasteczku St. Petersburg nad rzeką Missisipi i najbliższej okolicy. Tomek jest sierotą. mieszka z ciotką. młodszym przyrodnim bratem Sidem i kuzynką Mary. Głównym wątkiem powieści są wspaniałe przygody chłopca w małym miasteczku.Kontynuacją Przygód Tomka Sawyera są “Przygody Huck’a”

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


https://woblink.com/product-publication/download/200961/epub

1:

:

Cena:


Gęsty las

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść jednej z najpopularniejszych autorek PRL-u!

Akcja powieści toczy się w Lądku-Zdroju. po II wojnie światowej. Pod fikcyjnymi imionami i nazwiskami w utworze występują autentyczni mieszkańcy tego miejsca. stali goście tamtejszej restauracji. Alter ego autorki pojawia się tu pod imieniem Grażyna. Mąż bohaterki. Stefan. który jest pierwszym weterynarzem w Lądku. przywodzi na myśl męża Barbary Nawrockiej-Dońskiej. dziennikarza Ryszarda Dońskiego. Postacią. którą można dość łatwo zidentyfikować. znając biografię autorki. jest sąsiad – profesor. Powieść portretuje także . miejscowego aptekarza i proboszcza.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


Joga twarzy.

Autor: Danielle Collins

Szukasz naturalnego sposobu. aby wyglądać młodziej i czuć się zdrowiej?

Poznaj jogę twarzy według autorskiej metody Danielle Collins – czołowej ekspertki w tej dziedzinie.

To innowcyjny program składający się z ćwiczeń i masażu. Ich regularne stosowanie sprawi. że twoja skóra wygładzi się i ujędrni. To także praktyczne ćwiczenia. porady zdrowotne oraz inspirujące wskazówki dotyczące stylu życia. diety i pielęgnacji skóry.

Wystarczy pięć minut dziennie. by zyskać promienny i młody wygląd. poczuć się znakomicie i pięknie wyglądać każdego dnia – bez względu na to. ile masz lat.

Odkryj moc jogi twarzy!

Danielle Collins jest czołową ekspertką w dziedzinie jogi twarzy. nauczycielką jogi. propagatorką zdrowego odżywiania i osiągania dobrobytu za pomocą technik holistycznych. Danielle od lat dzieli się swoją pasją: uczy. pisze. podróżuje. występuje w programach telewizyjnych. Jej techniki prezentowane były na łamach popularnych magazynów. takich jak „Vogue”. „Harper’s Bazaar” czy „The Daily Mail”. Na całym świecie jej metody uczy już ponad 500 instruktorów.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99historia makijażu, konflikt rol, łódź miasto po przejściach, piramida dwójkowa, atlas roślinności lasów, był nim sofokles, magbet pdf, ile stron ma felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi, kresowa opowieść, subiektywizm, kobiety 44, gwałt gay, baśnie wolnego rynku, stokrotne dzięki, lady śpiewa bluesa, nie odpisuj pdf, rachunkowość zarządcza pdf, kamienie na szaniec ebook free, iluzjonista mróz, gdybyście ją znali, intencja implementacji, gyula krudy, pozłacana rybka bohaterowie, mikołajek spis treści, antoni kolek…