Religie dawnych Słowian

Religie dawnych Słowian

Autor: Dariusz Sikorski

Cała prawda o słowiańskiej religii!

Czy Słowianie posiadali zorganizowany system wierzeń religijnych?

Jak wyglądały ich świątynie i czy w ogóle istniały? 

Co było sercem ich systemu religijnego – panteon bogów czy magiczne rytuały?

Wierzenia słowiańskie rozpalają wyobraźnię badaczy. rodzimowierców i fascynatów od prawie dwóch stuleci. Niepewne dane archeologiczne i nieliczne teksty sprawiają. że kwestia słowiańskiej religii jest niekończącym się źródłem trudnych do udowodnienia hipotez. narastających kontrowersji. gorących sporów a czasami bezczelnych fałszerstw.

Dariusz Sikorski. sprawnie poruszając się w gąszczu przekłamań i romantycznych wizji przedchrześcijańskiej Słowiańszczyzny. prezentuje własną. oryginalną odpowied

37.99: https://woblink.com/ebook/zupelnie-normalna-rodzina-m-t-edvardsson-147434u

Cena:


ISBN

9788381358156: Wydawnictwo

Format

30.99: https://woblink.com/ebook/plotka-lesley-kara-151889u

Cena:


ISBN

9788328707702: Wydawnictwo

Format

43.9: https://woblink.com/ebook/labirynt-duchow-carlos-ruiz-zafon-katarzyna-okrasko-carlos-marrodan-casas-33472u

Cena:


Łatwopalni

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Agnieszka Lingas-Łoniewska opowiada o miłości. która przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. nawet do tych. którzy już przestali jej szukać.

 

Jarosław Minc – uciekający przed demonami przeszłości lekarz i malarz. Przemierza Polskę na motocyklu. nigdzie nie zagrzewa miejsca na dłużej. Nie wie. co czeka go jutro. ale jest pewien jednego – nie zasługuje na szczęście.

 

Monika Rudzka prowadzi uporządkowane życie w małym miasteczku pod Wałbrzychem. Po studiach wróciła do domu. mieszka z wymagającą matką. uczy polskiego w lokalnej szkole i stara się wspierać przyjaciółkę. Matka rozpamiętuje młodzieńczą miłość Moniki. przyjaciółka doradza odrobinę szaleństwa. Jednak Monika wie. że w ich miejscowości wszystko jest ustalone raz na zawsze.

 

<

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 13.9filmy luca bessona, królica, peter handke nobel, maybe someday pdf, zbrodnia nie przystoi damie, albo albo kierkegaard, saga kaszubska, coaching i mentoring w praktyce, człowiek w poszukiwaniu sensu pdf, heidi murkoff pierwszy rok życia dziecka, lubimczytac, michał rauszer, król-duch, poradnik dyzuranta pediatria, philip kotler marketing pdf, wiersz sum, ludowa historia stanów zjednoczonych…