Problemy transportowe miast

Problemy transportowe miast

Autor: Anna Mężyk

Publikacja „Problemy transportowe miast. Stan i kierunki rozwiązań” obejmuje różne aspekty wiedzy potrzebnej do prowadzenia świadomej i skutecznej polityki kształtowania przepływów ludzi i ładunków miastach tak. aby zapewnić maksymalną funkcjonalność miast i dogodne warunki jego rozwoju. uwzględniając jednocześnie zarówno poziom życia mieszkańców. jak i wymogi ekologii.

Książka bazując na wytycznych polityki transportowej i ugruntowanych zasadach organizacji transportu. wskazuje praktyczne i skuteczne rozwiązania współczesnych problemów transportu w miastach.

Na wyjątkowość tej publikacji składają się następujące jej cechy:

jest to kompendium aktualnej wiedzy dotyczącej zasad organizacji transportu w miast

49: https://woblink.com/ebook/ekonomiczny-slownik-polsko-rosyjsko-ukrainski-ewa-szymanik-aliaksandra-navasiad-dmytro-makovskyi-147671u

Cena: Aliaksandra Navasiad


Minimalizm. Krótki przewodnik po minimalizmie

Autor: Natalia Coleman

Jeżeli chcesz być szczęśliwy. bardziej kreatywny. żyć „tu i teraz”. mieć więcej czasu dla siebie. swoich bliskich. realizować swoje pasje oraz marzenia i poczuć się wolnym człowiekiem. to ta książka jest dla Ciebie.

Nie wymagaj zbyt wiele od siebie i innych – zostań minimalistą.

Być. mieć. żyć. co wybrać?

Coraz częściej gubimy się sami we własnym życiu. nie wiedząc tak do końca co dla nas jest ważne. Stajemy się społeczeństwem zewnątrz sterowalnym dryfując bez celu. kierunku i wartości.

Biegamy jak psy za własnym ogonem. by pod koniec dnia zapytać samych siebie: Po co to wszystko?

Często w tak rozpędzonym trybie spędzamy tygodnie. miesiące. lata. a przecież nie tak miało być. Mieliśmy być

19.9: https://woblink.com/ebook/finezja-uczuc-aneta-krasinska-147774u

Cena:


ISBN

9788301198855: Wydawnictwo

Format

199: https://woblink.com/ebook/edukacja-zywieniowa-isobel-r-contento-147693u

Cena:


Przygody księdza Browna

Autor: Gilbert Keith Chesterton

Ksiądz Brown to w historii światowej literatury detektywistycznej postać porównywalna z Sherlockiem Holmesem czy Herculesem Poirot. Ewenementem jest. że bohater sensacyjnych opowiadań G.K. Chestertona to kapłan katolicki. W czasach. gdy powstawały owe utwory. angielskie elity opiniotwórcze przedstawiały katolicyzm jako religię irracjonalną. sprzeczną z rozumem. Tymczasem ksiądz Brown okazuje się mistrzem analitycznego rozumowania. które doprowadza go do rozwiązania wielu zagadek kryminalnych. Demaskując jednego z przestępców bohater wypowiada charakterystyczne zdanie. że sprawcę zgubiło traktowanie religii katolickiej jak zabobonu a duchownych jak bezmyślnych funkcjonariuszy.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.9


ISBN

9788324059331: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/substancja-nieuporzadkowana-adam-zagajewski-147760u

Cena:książki online pdf, charles brandt, lepsza połowa, dragon age inkwizycja crestwood, hiszpański podręcznik do samodzielnej nauki pdf, romantyzm daty graniczne, zamiary, kłamca papież sztuk, lingas, sołdat, łukasz jach, biblia wujka, kolejne 365 dni książka, indicatif, spowiedź klawisza, księga wyjścia, księgarnia beck kod rabatowy, achaja pdf, explorer academy, eparch, blanka lipińska kolejne 365 dni…