https://woblink.com/product-publication/download/175778/epub

https://woblink.com/product-publication/download/175778/epub

1:

:

Cena:


Pomiędzy światami. Lekcje z Drugiej Strony – PDF

Autor: Henry Tyler

Światowej sławy medium i gwiazda programu Tyler Henry – medium z Hollywood po praz pierwszy odsłania kulisy swojej pracy! Z rozbrajającą szczerością opisuje jak wyglądało odkrywanie przez niego daru komunikacji z duchami. akceptacja i kształtowanie tych umiejętności. Objaśnia w jaki sposób odczyty mogą wpływać na nasze relacje z bliskimi będącymi po Drugiej Stronie oraz jakie lekcje możemy od nich otrzymać. Dzięki tej książce dowiesz się również czy bycie medium jest dziedziczne. w jaki sposób nawiązać kontakt z przewodnikami duchowymi. czy zwierzęta się reinkarnują. czy to prawda. że dzieci mają silniejszą intuicję od dorosłych oraz czy opętanie naprawdę istnieje. Śmierć nie oznacza pożegnania!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena:


ISBN

9788381376211: Wydawnictwo

Format

79.2: https://woblink.com/ebook/jak-zdobyc-i-rozliczac-dodatkowe-srodki-w-jsfp-marta-banach-176964u

Cena:


Zrozumieć islam?

Autor: Adrien Candiard

Jedni mówią. że islam jest religią pokoju. a barbarzyńcy. którzy się na niego powołują. w oczywisty sposób przekręcają jego sens. Inni. z równą pewnością siebie. twierdzą. że islam jest religią okrutną. w której przemoc nie jest tylko jakimś historycznym zaburzeniem czy wynikiem obłędu niektórych jego zwolenników. lecz koniecznością wynikającą z lektury jego świętych tekstów. Kto ma rację? Dlaczego. otwierając Koran. nie można raz na zawsze tego rozstrzygnąć? Dlaczego na temat islamu można wypowiedzieć tyle sprzecznych ze sobą i zarazem pozornie spójnych twierdzeń?

„Widzę. jak wszechobecny jest islam w debacie publicznej. dostrzegam też pewien paradoks: im bardziej wyjaśnia się islam. tym mniej się go rozumie. […] Aby spróbować rozumieć. trzeba zacząć od zbadania. dlaczego tak trudno wyrobić sobie prosty pogląd na temat islamu: trzeba zacząć od zrozumienia. dlaczego nic z islamu nie rozumiemy. To bez wątpienia pod tym właśnie warunkiem będziemy mogli wyrobić sobie nieco wyraźniejszy pogląd”.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 23.99darmowe ebooki pełne wersje po polsku, krzyżówki dla dzieci z obrazkami, sposob na elfa, śniadanie z kangurami, ostatnia arystokratka pdf, anoreksja pdf, nie ma albertyny, piotr kefas fras, witold gradoń, wciaz cie widze, mały ksiąze pdf, muzułmański fundamentalista, stowarzyszenie umarłych poetów autor, nierozwiązane zagadki, leszek balcerowicz anna balcerowicz, darmowe ebooki pełne wersje po polsku, begin again pdf, potęga irracjonalności pdf…