Filozofia smaku

Filozofia smaku

Autor: Vafidis Teo

Teo Vafidis – z pochodzenia Grek. z zawodu szef kuchni i ekspert kulinarny. z pasji ambasador kultury i kuchni greckiej w Polsce. osobowość telewizyjna. Często gości w naszych domach za pośrednictwem programów. takich. jak Kawa czy herbata. Pytanie na śniadanie. Jest także pomysłodawcą i gospodarzem programów podróżniczo-kulinarnych NIEnaŻARTY. Teo-ria smaku Teo Vafidisa oraz Filozofia smaku Teo Vafidisa. które są realizowane w różnych zakątkach świata.

W książce przedstawia swoje ulubione przepisy kuchni greckiej. które każdy może przygotować w domu. Opowiada o smakach dzieciństwa. potrawach i miejscach dla niego ważnych. tradycji i regionalnych produktach.

Bezdyskusyjnie Polacy kochają Greków. ich sposób bycia. temperament. ale przede wszystkim ich kuchnię

:

Cena:


The Night Born

Autor: Jack London

Romance and adventure. the majestic nature and extreme conditions. strong and independent heroes – Jack London’s stories are extremely popular. more than a hundred adaptations of works are known. In a small work. Born in the Night. the author shows how the benefits of civilization are inferior to the forest and to a huge concept called Freedom. A woman who stumbles upon abandoned bags of gold does not become a noble lady with a wardrobe. but leads a small tribe.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788395383885: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/pewnego-razu-latem-janette-oke-182293u

Cena:


Między pragnieniami

Autor: Anna Bednarska

Natalię. Ninę i Remigiusza łączy przede wszystkim adres – mieszkanie. do którego wprowadzili się na pierwszym roku studiów. Siedem lat później. pochłonięci układaniem swoich spraw zawodowych. nadal tkwią pod jednym dachem. niewiele wiedząc o sobie nawzajem. Ale prosty dotąd układ komplikuje się i przestaje wydawać się najlepszą z możliwych opcją – za sprawą nowego współlokatora… Na horyzoncie pojawiają się silne uczucia. a wraz z nimi wracają głęboko skrywane traumy. z którymi bohaterowie będą musieli się zmierzyć. Czy starczy im odwagi. by stanąć twarzą w twarz z przeszłością? Czy miłość jest w stanie wygrać z lękiem? Jedno jest pewne: wkrótce życie całej trójki ulegnie diametralnej zmianie…

Na łamach tej wciągającej opowieści o samotności w tłumie

:

Cena:


Moje wielkie ruskie wesele

Autor: Mandes-Tarasov Anna

Kiedy Polak poślubia Rosjankę. mówią o nim: szczęściarz! Ale kiedy ona oddaje rękę Rosjanowi. nawet takiemu z francuskim paszportem. koleżanki mdleją. urzędniczki sarkają. a w powietrzu wisi słowo: skandal. Co się stanie. kiedy w poznaniu przyszłych teściów przeszkodzi deportacja. weselny catering wmiesza się konflikt zbrojny. a redaktor naczelna zapragnie zrobić ze ślubu temat numeru? Będzie i śmieszno. i straszno! O tym w powieści Anny Mandes-Tarasov.

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 29.9


Amber

Format: EPUB.MOBI

39.8

1:

Cena:dawid anders, huizinga jesień średniowiecza, woblink logowanie, stany nagłe u dzieci, rzeczy niepospolite, albert einstein wiara, tadeusz mostowicz, wit urban, sulencki, piotr paczos, rutkowski gra, męskość książka, jarosław maringe chińczyk, halliday podstawy fizyki, zapłata rogala, michał gałek, psie troski pdf, fizjologia roślin…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin