Easy Charm

Easy Charm

Autor: Kristen Proby

Gabrielle Boudreaux – najmłodsza z rodzeństwa bogatej nowoorleańskiej rodziny Boudreaux – samotnie wychowuje synka i prowadzi pensjonat na rodzinnej plantacji pod Nowym Orleanem. Odniosła sukces. ma mnóstwo gości. a jednak w głębi serca czuje się samotna. Aż do dnia. kiedy w pensjonacie zjawia się kuzyn jej przyjaciółki – kontuzjowany. załamany i nieprzyzwoicie seksowny.
Rhys O’Shaughnessy jest najlepszym baseballistą w pierwszoligowej drużynie z Chicago. Sport to całe jego życie. Gdy doznaje poważnej kontuzji i ma w perspektywie sezon na ławce rezerwowych. szuka schronienia w Inn Boudreaux. Myśli tylko o jednym: zrobić wszystko. żeby odzyskać formę. Nie przewiduje. że ulegnie czarowi swojej oszałamiająco pięknej gospodyni. Jaką decyzję podejmie. kiedy ramię się wygoi i będzie mógł wróc

1: Autor

Cena: Autor


https://woblink.com/product-publication/download/146571/pdf

1:

:

Cena:


Gdzie się podziałeś. Buzzie Aldrinie?

Autor: Johan Harstad

Rok 1999. Ostatni rok przed wkroczeniem ludzkości w nowe tysiąclecie. Mattias przyszedł na świat trzydzieści lat wcześniej. w noc pierwszego lądowania człowieka na Księżycu. Pracuje jako ogrodnik. a jego największym marzeniem jest nieprzeszkadzanie nikomu. pozostanie anonimowym trybikiem w wielkiej maszynerii wszechświata. Od ośmiu lat jest z tą samą dziewczyną. ma pracę. którą kocha. oraz wielkie pudło książek poświęconych podbojowi kosmosu. Ma również przyjaciela. który gra w zespole i właśnie przygotowuje się do koncertu na Wyspach Owczych. Mattias zgadza się towarzyszyć mu w charakterze dźwiękowca. Planuje wrócić do domu po tygodniu. okazuje się jednak. że niewiele trzeba. by wywrócić do góry nogami jego stabilne. zdawałoby się. życie. Wystarczy jedna kropla. by ocean za

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


Rosa jak ty to robisz?

Autor: Rosa Pich-Aquilera Roca

W tej książce Rosa Pich. lat czterdzieści siedem. córka Rafaela Picha. legendarnego założyciela Akademii Familijnej. matka osiemnaściorga dzieci. na co dzień pracująca zawodowo na pół etatu. wyjawia nam. jak można być szczęśliwym i świetnie się bawić. niezależnie czy ma się jedno. dwoje. troje. czy… osiemnaścioro dzieci.

Przedstawiając wiele anegdot i zabawnych historii. których uczestnikami są jej dzieci. mąż. przyjaciele. itd. opowiada nam o codzienności swojej rodziny. o wyzwaniach. którym stawiają czoła oraz o cudownej przygodzie. jaką jest życie rodzinne.

Postigo Pich to najprawdopodobniej największa europejska rodzina. Poświęcono jej program dokumentalny BBC „The biggest family in the world” [„Największa rodzina na świecie”]. pojawia się często w różnych mediach w Hiszpanii i na świecie.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 19.99


WEZWANIE

Autor: John Grisham

Ray Atlee. wykładowca prawa. i jego brat nieudacznik zostają wezwani przez ojca do rodzinnego miasteczka. Clanton. Nieuleczalnie chory emerytowany sędzia chce im przedstawić swą ostatnią wolę. Zanim jednak Ray dociera na miejsce. staruszek umiera. pozostawiając po sobie – poza testamentem. który nikogo nie zaskakuje – ukrytą w pudłach fortunę. Nikomu o tym nie mówiąc. zwłaszcza bratu. Ray postanawia odkryć tajemnicę źródła pieniędzy. Kiedy okazuje się. że nie tylko on wie o ich istnieniu. robi się naprawdę gorąco.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31


Szturmowcy. Nowa historia nazistowskich oddziałów SA

Autor: Daniel Siemens

‚Szturmowcy’ Daniela Siemensa to pierwsza kompletna historia wsławionych okrucieństwem Oddziałów Szturmowy NSDAP. Opierając się na rozległych badaniach i nieznanych wcześniej źródłach. autor opisuje bezwzględną przemoc SA. która walnie przyczyniła się do przejęcia władzy przez Hitlera. krwawą rzeź podczas ‚nocy długich noży’ i późniejszą przemianę oddziałów w ogromną organizację. która działała na terenach okupowanych. wnosząc swój szczególny wkład do Holokaustu. Dla polskiego czytelnika książka Daniela Siemensa przedstawia ogromną wartość również z tego powodu. że w przedstawionej przez niego historii Polska zajmuje – z wielu powodów – zupełnie wyjątkowe miejsce. Autor podkreśla. że mentalność SA została w dużej części ukształtowana przez realia polsko-niemieckiego pogranicza i bezwzględną. pełną okrucieństwa walkę z polskością.

Daniel Siemens – profesor Newcastle University. Wykłada historię Europy. Autor książek poświęconych historii dziewiętnastego i dwudziestego wieku.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 64365 dni audiobook, zakazana ella fields pdf, beata guczalska, książki polskich autorów które warto przeczytać, słowiańskie dzieje, weredyk, poezja erotycza, anna olczak, jordan peterson ksiazka, cognosco, wszystko przed nami samantha young pdf chomikuj, audiobook sposób na elfa, bezpieczeństwo i higiena pracy podręcznik, krwawa róża, test matematyczny klasa 3, skazy na pancerzach pdf, 36 forteli chomikuj, chłopi lektura, nauka czytania teksty do wydruku, adolf dygacz, zakazana retoryka…