Transformacja po polsku. Minibook

Transformacja po polsku. Minibook

Autor: autor zbiorowy

Minibook o Polsce w obliczu transformacji. Jak zmieniała się Polska po 1989 roku? Co to znaczy „więcej polskości w Europie”? A co „więcej europejskości. mniej polskości”? Jaka była polska tuż po przełomie?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 4.99


Święty Ojciec Pio. Cyrenejczyk dla wszystkich

Autor: Alessandro Da Ripabottoni

Książka jest jedyną oficjalną biografią św. Ojca Pio. na podstawie której obywały się procesy beatyfikacyjny i kanonizacyjny. Autor obficie czerpie ze źródeł. do których należą listy Ojca Pio. kroniki klasztorne oraz wypowiedzi naocznych świadków. Pozycja przedstawia Świętego jako Cyrenejczyka dla wszystkich. wielkodusznego współpracownika Chrystusa w Jego misji zbawienia braci. zawiera także kalendarium życia Ojca Pio i jego procesu kanonizacyjnego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo M

Cena: 14.9


Pechowa dziewczyna

Autor: Aleksandra Mantorska

Julce Jastrzębskiej wali się świat. Najpierw rzuca ją facet. potem o mały włos (przypadkowo!) nie uśmierca szefa… Niezrażona niepowodzeniami postanawia utrzeć nosa swojemu byłemu i na dorocznej imprezie firmowej pokazać się z nowym wystrzałowym partnerem. Tylko skąd go wziąć? Niełatwa sprawa! Czy Julka dokona właściwego wyboru?

Pełna humoru historia dziewczyny dobrze obeznanej z urokami pracy w korporacji i poszukującej miłości w świecie szybkich randek.

Aleksandra Mantorska ma 26 lat. Pochodzi z Warszawy. gdzie mieszka i pracuje. Chętnie pochłania  historie miłosne i kryminalne. Zgłębia historię warszawskiej Pragi i uwiecznia jej wyjątkowy charakter na zdjęciach. W wolnych chwilach biega – ma na koncie udział w kilkunastu imprezach. w tym w ekstremalnym biegu przeszkodo

29.9: https://woblink.com/ebook/ide-moja-wlasna-droga-beata-pawlikowska-180204u

Cena:z sercem na dłoni, drzewo genealogiczne fryderyka chopina, jego orgazm później, lew czarownica i stara szafa online, fizjologia pdf, nina ogińska bulik, samobójstwo wiktora, joe friel, lawa owce i lodowce, fromm o sztuce miłości, bodo schäfer, pamiętnik christophera, stracony brat, scooby doo gra planszowa, jak lepiej myśleć pdf, grzegorz kasjaniuk, dom wschodzącego słońca książka, milena wójtowicz, izabela pietrzyk książki, reklama pdf, lęk i fobia pdf, grzegorz marciniak, na szczycie magazyn, książki mróz, deutsche nasz, noszczyk chirurgia repetytorium, iwona maciąg…