ISBN

ISBN

9788365843616: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/panny-mlode-zima-denise-hunter-deborah-raney-betsy-amant-123158u

Cena: Deborah Raney


Wilcze kobiety

Autor: Hanna Greń

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

Wilki zniknęły tak nagle. jakby rozwiały się w powietrzu. i gdyby nie ślady łap. wyraźnie widoczne na gładkiej powierzchni śniegu. gotowa by uznać ich widok za halucynację.

Komisarz Daniel Laszczak i komisarz Roman Then pracują nad zdekonspirowaniem przestępczej grupy działającej w Bielsku-Białej. Jej szef czeka już w areszcie na rozprawę. jednak dowody. które policjanci zebrali przeciwko niemu. mogą się okazać niewystarczające. Tym bardziej teraz. kiedy jeden z ich głównych świadków został brutalnie zamordowany. a drugi – Una. była kochanka gangstera – zniknął. Co więcej. wszystkie ślady wskazują. że to właśnie Una zamieszana jest w morderstwo – miała motyw oraz okazję do zemsty. kto by z niej nie skorzystał? W dodatku w Wiśle policjanci trafiają na ciało kolejnej ofiary. która przed śmiercią była bestialsko torturowana. Czy zimna. ukrywająca emocje Una naprawdę jest aż tak bezwzględna. aby jeden po drugim pozbywać się tych. którzy jej zagrażają?

Kolejny tom kryminalnego cyklu W Trójkącie Beskidzkim!

Hanna Greń po raz kolejny serwuje czytelnikom ogromną dawkę adrenaliny. Od tej powieści nie sposób się oderwać. zwłaszcza że pełna jest zaskakujących zwrotów akcji. Serdecznie polecam!

Edyta Świętek. pisarka

Górskie miasteczko. surowa zima. krwawe gangsterskie porachunki. dziewczyna w opałach i… wilki. Czujecie ten dreszcz? Czy to nie dość. by rozbudzić Waszą ciekawość?

Anna Klejzerowicz. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324075423: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/lukrecja-i-dziwny-swiat-doroslych-magdalena-talar-anne-goscinny-204177u

Cena:


Spotkanie nad morzem

Autor: Jadwiga Korczakowska

Samolubna. wiecznie niezadowolona jedynaczka – dziewięcioletnia Danusia – spędza wakacje nad morzem. gdzie poznaje niewidomą dziewczynkę. Pod wpływam znajomości z nią zmienia swój stosunek do otoczenia. Elza natomiast zyskuje przyjaźń i nadzieję na odmianę życia. a może nawet… wyleczenie? Książka zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 13.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380976382: Wydawnictwo

Format

26.4: https://woblink.com/ebook/kobiety-z-ulicy-grodzkiej-matylda-lucyna-olejniczak-22444u

Cena:gaudium et spes pdf, krzysztof świrek, sandra czeszejko sochacka, mikołajek test pdf, manwhore tom 1 pdf, superekslibris, wizjonerskie organizacje, stephen e ambrose, walery eljasz, tajemnice archiwum watykanu, someone new laura kneidl, 365 dni ksiązka, dziewczęta z auschwitz, audiobooki polskie, jens lapidus, tylko dzięki miłości, wiedzmin pdf, psychologia dziecka pdf, ewa beynar-czeczott, mafia 3 solucja, olga tokarczuk książka, agnieszka osiecka dzienniki…