Sceny kuchenne

Sceny kuchenne

Autor: Maria Pakulnis

Teoria bez praktyki to jak dwa plus dwa bez czterech. Zaświadczam. że przedstawione w książce przepisy kulinarne konsumowałem przez lata w postaci gotowych dań. aż mi się uszy trzęsły. Mlaszcząc i cmokając z zachwytu. brałem dokładki. i to nie raz. Mój entuzjazm budziły zwłaszcza ryby: od śledzia pod buraczkami – mniam mniam! – po karpia. szczupaka. sandacza – pycha! Marysia i Janusz uwielbiają gotować. wkładają w to serce. a to podstawa udanej kuchni. I jeszcze ta wschodnia nutka. zrozumiała przy nazwisku Pakulnis. która przypomina mi zawsze potrawy serwowane w młodości przez pochodzącą z Kresów babcię Emilię. Praktyka czyni mistrza. Maria Pakulnis to wielka Artystka na ekranie i na scenie. ale też w kuchni. Bardzo smaczna książka. o czym. przełykając ślinkę. z satysfakcją informuje Janus

Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.

Cena: 34.99


Song nauczycielki

Autor: Vigdis Hjorth

A jeśli twoje życie oparte jest na kłamstwie? Kogo widzisz w lustrze i ile masek zakładasz. nie zdając sobie z tego sprawy?

Tego dnia świat Lotte Bøk. wykładowczyni historii teatru w Oslo. rozpadł się na kawałki. Jej autorytet. wiedza i tożsamość okazały się fikcją. a ona musiała zadać sobie pytanie: kim jestem?

Dwa tygodnie wcześniej student poprosił ją o udział w filmie zaliczeniowym na temat związków między życiem prywatnym a zawodowym pracowników Wyższej Szkoły Sztuk. Co takiego zobaczyła kamera. która towarzyszyła jej podczas zajęć na uczelni. spacerów po lesie. przygotowywania posiłków?

Przecież w życiu kobiety nie było nic kompromitującego. Miała pięćdziesiąt siedem lat. piękny dom. wspaniałą karierę naukową. kochającą córkę i wnuki. Lubiła swoje życie i pracę. Tymczasem udział w eksperymencie doprowadził ją do załamania. Skąd te wybuchy płaczu. trzaskanie drzwiami po wykładzie. niespokojny sen?

Czego boi się Lotte? Jaka bomba tyka pod płaszczykiem spokojnego. poukładanego życia szanowanej nauczycielki? Dlaczego niszowy film skończył się wielką awanturą?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


ISBN

9788395383885: Wydawnictwo

Format

36: https://woblink.com/ebook/pewnego-razu-latem-janette-oke-182293u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/180481/epub

1:

:

Cena:ebook online, stereotypy kulturowe, powrót do wewnętrznego domu, ściema pdf, wrogów, marek grenda, kazimierz czarnecki, aleksander prejbisz, barbara włodarczyk rodzina, wojna chocimska, kurt vonnegut śniadanie mistrzów, ewa woydyłło ludzie ludzie, jak odzyskać dni, controlling i zarządzanie, biblioteka elektroniczna, hard truck 18 wheels of steel pobierz…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin