Organizować z polotem

Organizować z polotem

Autor: Monika Kostera

Organizować z polotem. Wyobraźnia organizacyjna w praktyce jest kolejną publikacją z serii Zarządzanie. Przedstawia wyniki prac i badań autorów na temat roli wyobraźni organizacyjnej w praktyce.

Filozofowie i uczeni od dawna przypisują wyobraźni podstawowe znaczenia w procesie poznawania świata i nadawania mu sensu. Stąd jej rola w naukach społecznych. w tym w nauce o organizacji.

Monika Kostera we Wstępie cytuje licznych autorów. klasyków nauki o zarządzaniu. uznających wyobraźnię za niezbędny atrybut i przesłankę powodzenia w zarządzaniu. szczególnie wśród okoliczności związanych z faktem nieustannej zmiany organizacji i jej otoczenia. Istotne znaczenie przypisywane jest także ćwiczeniom twórczego myśle

38: https://woblink.com/ebook/zmiana-kadru-barbara-czarniawska-188914u

Cena:


ISBN

9788381321280: Wydawnictwo

Format

36.9: https://woblink.com/ebook/jak-mowi

Cena: 31.9


Melodia serc

Autor: Ewelina Nawara

Jo niespodziewanie zjawia się w Nottingham. burząc tym spokój Liama. który od pierwszej chwili czuje się nią zafascynowany. Młodzi spędzają ze sobą kilka radosnych chwil. szybko jednak ich bajkowa bańka zderza się z rzeczywistością i rozpada w drobny mak.

Czy pośród zagubionych fragmentów będą umieć odnaleźć siebie? Czy młody muzyk. który może mieć dziewczyn na pęczki. zdecyduje się ustatkować? Jaki wpływ na ich teraźniejszość będzie miała przeszłość?

Poznaj historię wokalisty początkującego zespołu rockowego i dziewczyny. która w codziennej rutynie zgubiła radość życia. Podążaj za melodią serc i poznaj tę pełną miłości. pasji i niezwykłej muzyki opowieść.

Justyna Leśniewicz i Ewelina Nawara stworzyły duet. który wyw

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


ISBN

9788380436787: Wydawnictwo

Format

17.9: https://woblink.com/ebook/idz-ze-mna-jan-pawel-ii-188965u

Cena:


ISBN

9788395343063: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/przekret-na-van-gogha-deron-r-hicks-188825u

Cena:ksiazki na kindle, dominic natasha knight, warsztaty intymności, elaine aron wysoko wrażliwi pdf chomikuj, pismo święte nowy testament pdf, twardoch książki, louise jensen siostra, conan i skrwawiona korona, chirurgia repetytorium noszczyk, jan oruba opinie, däniken, fizjologia skóry teoria i praktyka, chrześcijaństwo po prostu pdf, kultura języka polskiego markowski pdf, pamiętnik czarnego noska pdf za darmo, hanna krauss, mankiw taylor mikroekonomia, anaruk chłopiec z grenlandii…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin