Fjällbacka (#9). Pogromca lwów (wyd. 2)

Fjällbacka (#9). Pogromca lwów (wyd. 2)

Autor: Camilla Läckberg

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni. warto było czekać!

Styczeń. mroźna Fjällbacka. Z lasu wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu wybiega półnaga dziewczyna. Kierowca nie jest w stanie jej wyminąć. Ciężko ranna nastolatka umiera w szpitalu.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku. gdy już wiadomo. że potrącona dziewczyna to Victoria. która cztery miesiące temu zaginęła. wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się. że padła ofiarą okrutnych zabiegów. co gorsza. nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat. rodzinną tragedię. która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę. skazaną za morderstwo. ale nie może się od niej dowiedzieć. co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje. że coś się nie zgadza. że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również. że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


ISBN

9788381358132: Wydawnictwo

Format

19.99: https://woblink.com/ebook/fast-800-michael-mosley-148335u

Cena:


Niebieska sukienka

Autor: Grażyna Jeromin Gałuszka

Drugi tom porywającej literackiej sagi!

Dwustuletnia historia. w której wielkie i małe dramaty. smutki i radości. miłość i nienawiść. przeplatają się ze sobą na przemian w zawrotnym tempie. czyniąc z tej opowieści pełną niespodzianek podróż do świata. który dawno minął.

Jest rok 1920. pierwsze lata niepodległości. czas odbudowy kraju po wojennej zawierusze i scalania w jeden organizm trzech oddzielnie dotąd funkcjonujących po obcymi zaborami.

Folwark w Osadzie. mimo iż miał szczęście znaleźć się poza bezpośrednimi działaniami wojennego frontu. nie uniknął strat. z którymi teraz muszą zmierzyć się kolejne pokolenia Maryni Popiel i Andrzeja Konarskiego.

Żyje jeszcze Florentyna. druga właścicielka folwarku. Żyje i wciąż czeka na powrót z dalekiej Syberii Kacpra Janczara. Owoc ich miłości. Klara. dochowała się trzech córek: Emilii. Klementyny i Meli. przed którymi świat teraz stoi otworem – wystarczy dokonać właściwych i rozsądnych wyborów. One jednak. jedna po drugiej. dokonują takich. z którymi rozsądek – zwłaszcza w mniemaniu ich matki – niewiele ma wspólnego. uruchamiając ciąg dramatycznych zdarzeń. o jakich w tej pięknej i cichej dolinie na jakiś czas już zapomniano.

Grażyna Jeromin-Gałuszka – autorka wielu książek. które urzekają czytelników niezwykłym klimatem i wprowadzają w magiczny świat. wykreowany głównie z wyobraźni. Niektóre z jej powieści. jak na przykład ‚Kobiety z Czerwonych Bagien’ czy ‚Magnolia’. zdobywały laury na festiwalach i od wielu lat cieszą się niezmiennym zainteresowaniem. Mieszka w Sosnowicy. małej osadzie w dolinie Radomki. gdzie kończą się wszystkie drogi.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 23.9zmarzlak, osiedle żniw, 5 minut dla kręgosłupa, łapać złodzieja, ksiązki mobi, za zamkniętymi drzwiami pdf, sztuka pozytywnego myślenia, pituchowa anatomia, księga ludzkich uczuć, leon gradoń, żeromski siłaczka, cukierku ty łobuzie pobierz, norwegian wood pdf, icnp kody, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych, miś paddington książka, czarodziejska góra pdf, terroryzm zbiorowy, wakacje mikołajka audiobook…