Reguła 5 sekund. Masz wszystko. czego potrzebujesz. aby odmienić swoje życie

Reguła 5 sekund. Masz wszystko. czego potrzebujesz. aby odmienić swoje życie

Autor: Mel Robbins

Międzynarodowy bestseller! Przetłumaczony na 31 języków!

Reguła 5 sekund. czyli jak chwytać byka za rogi.

W trakcie lektury odkryjesz. że wystarczy tylko pięć sekund. aby:

• podjąć działanie mimo wątpliwości.

• przełamać nawyki odkładania spraw na później.

• pokonać strach i niepewność.

• przestać się martwić i poczuć się szczęśliwszym.

• odważnie przedstawiać swoje pomysły.

Reguła 5 sekund przedstawia proste i uniwersalne rozwiązanie zasadniczego problemu. który trapi nas wszystkich: nie podejmując działań. sami rzucamy sobie kłody pod nogi. Tajemnica nie tkwi w wiedzy. co zrobić. ale w tym. jak się do tego zabrać.

Mel Robbins tłumaczy potęgę chwili przełomu. Opisuje proste narzędzie. które pomoże ci stać się skuteczniejszym. Jej wystąpienie na TEDx obejrzało ponad 8 milionów ludzi. a menedżerowie takich marek jak Starbucks. Microsoft czy Marriott wykorzystują regułę 5 sekund do zwiększania produktywności i zaangażowania pracowników oraz usprawniania współpracy.

Mel Robbins jest cenioną komentatorką CNN. autorką felietonów. współpracowniczką magazynu „Success”. poczytną pisarką i jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek w Ameryce. Karierę zawodową zaczęła w Nowym Jorku jako adwokat. potem założyła i sprzedała kilka przedsiębiorstw. prowadziła programy telewizyjne oraz radiowe dla stacji A&E. FOX. Cox Media i CNN.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


My. superimigranci

Autor: Emilia Smechowski

Emilia była jeszcze Emilką. kiedy jej rodzice wsadzili ją do samochodu i zostawiając za sobą szarą Polskę. pojechali do Berlina Zachodniego. Był rok 1988. Kilka miesięcy później miała już nowe nazwisko. nowy język. nowy kraj: była teraz Niemką. wszystko co polskie było niemile widziane. marzenie o lepszym życiu przekształciło się w codzienną walkę o to. żeby tylko nie rzucać się w oczy. Kiedy nowi znajomi rodziców przychodzili na obiad. zamiast pierogów podawano mozzarellę z pomidorami. A kiedy Emilia przyniosła do domu dyktando z niemieckiego z dwoma błędami. jej mama była przerażona.
W minionych dziesięcioleciach z żadnego innego kraju – poza Turcją – nie przybyło do Niemiec więcej ludzi niż z Polski. I żadna inna grupa imigrantów tak bardzo nie starała się stać niewidoczna. Emilia Smechowski wzruszająco opowiada osobistą historię zbiorowego doświadczenia: historię wstydu i zawziętej woli odniesienia sukcesu. dążenia do emancypacji i budowania wiary we własne możliwości.

‚My. super imigranci’ to kilka w jednym: autobiografia młodej kobiety. esej. historia rodziny i emancypacji. przyczynek do aktualnej debaty na temat uchodźców oraz psychologiczny portret pewnego określonego pokolenia imigrantów… Trwającej od wielu lat zabawie w chowanego swojej rodziny Smechowski przeciwstawia obecnie niemal bolesną otwartość swojej książki.
‚Frankfurter Allgemeine Zeitung’

Oscylująca między esejem a powieścią książka Emilii Smechowski ujmuje stylem bez upiększeń. Jej rzucane jakby mimochodem lakoniczne obserwacje kreślą spójny obraz niemieckiej kultury migracyjnej.
‚Frankfurter Rundschau’

Książka. która przyczyni się do tego. że w Niemczech polska historia wzbudzi większe zainteresowanie i będzie lepiej znana.
NDR Kultur

To historia wyzwolenia – i zarazem refleksja na temat imigrantów. integracji i ojczyzny.
‚Deutschlandfunk’

Emilia Smechowski jest najodważniejszą autorką swojego pokolenia.
Maxim Biller. pisarz

Właściwie ta książka jest sagą rodzinną. Snuje opowieść o dzieciach i rodzicach. bliskości oraz wolności. i jak każda genialna saga rodzinna przedstawia zupełnie wyjątkową historię. która jest zarazem historią bardzo wielu rodzin.
Isabel Bogdan. pisarka

Emilia Smechowski. urodzona w Polsce w 1983 roku. w 1988 roku uciekła wraz z rodziną do Berlina Zachodniego. Studiowała śpiew operowy i romanistykę w Berlinie oraz Rzymie. była redaktorką dziennika ‚Die Tageszeitung’. dziś pracuje jako niezależna autorka i reporterka. m.in. dla ‚Geo’. ‚Süddeutsche Zeitung’ i ‚Die Zeit’. Jej esej o niewidzialnych Polakach został wyróżniony Niemiecką Nagrodą Reporterów. Nagrodą Dziennikarską im. Konrada Dudena i Polsko-Niemiecką Nagrodą Dziennikarską im. Tadeusza Mazowieckiego.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Dom nad rozlewiskiem

Autor: Małgorzata Kalicińska

Czy są takie babcie i takie domy jak w tej powieści?

Są. Każdy może taki dom zbudować i nadać mu taką aurę. Naturalnie to rola nas. kobiet: babć. mam. córek i wnuczek – budowanie atmosfery domu – Rodziny. Tak już jest i już! Naśladownictwo – jak najbardziej polecam.

W czasach. gdy wszystko idzie Wam ciężko. ‚pod górkę’. kiedy czujecie się niedokołysani. zmęczeni i nostalgiczni – zajrzyjcie nad Rozlewisko. Poczujcie zapach herbaty z cytryną parzonej dla Was przez Gosię. może dostaniecie miskę rosołu i klucz do morelowego pokoju. w którym odpoczniecie… Opowiecie Waszą historię. albo posłuchacie o tym. co się dzieje nad Rozlewiskiem.

Małgorzata ucieka w z Warszawy i układa swoje życie od nowa. na mazurskiej wsi. Odnajduje powoli sens życia i spokój. poznaje… tak.

31.9: https://woblink.com/ebook/fiva-gordon-stainforth-29865u

Cena:sztuka kochania wisłocka, książki o navy seals, lektura dzieci z bullerbyn do przeczytania, opowiesc wigilijna pdf, mamed khalidov książka, dlaczego nie rozmawiam już z białymi o kolorze skóry, rody krwi książka, uleczyć nieuleczalne pdf, audiobook kwiat kalafiora, wody świata, ogólne zasady prawa, lsd moje trudne dziecko pdf, repetytorium gimnazjalisty matematyka pdf, gra w oczko kalinowski, smocza straż tom 4, ewa korczyńska, lżejszy od fotografii, nowela katarynka, konflikty miedzynarodowe…