Pakiet: Piętno/Sfora/Cherub

Pakiet: Piętno/Sfora/Cherub

Autor: Przemysław Piotrowski

MROCZNA I BRUTALNA TRYLOGIA KRYMINALNA:

‚PIĘTNO’

Igor Brudny to twardy. warszawski glina. który woli nie wracać do swojej przeszłości. Tym razem może jednak nie mieć innego wyjścia.

Zielona Góra. Mężczyzna bliźniaczo podobny do Brudnego jest poszukiwany w sprawie wyjątkowo brutalnego morderstwa. Komisarz musi wrócić do rodzinnego miasta. by oczyścić się z podejrzeń i rozwikłać tajemnicę swojego pochodzenia.

Na miejscu działa już zespół śledczych dowodzony przez inspektora Romualda Czarneckiego. Brutalność mordercy nie pozostawia wątpliwości – to dopiero początek. Obecność Brudnego dodatkowo komplikuje całą sprawę. Czarnecki jest przekonany. że komisarz może okazać się kluczem do złapania sprawcy. Ale czy może mu zaufać?

‚SFORA’

Zima. W lesie nieopodal Zielonej Góry odnaleziona zostaje ręka. Wstępne oględziny wskazują. że została ona… odgryziona przez człowieka.

Atmosfera niepokoju w mieście narasta. W mediach pojawiają się pogłoski o grasującym w okolicach wilkołaku. Niedługo potem śledczy trafiają na zmasakrowane zwłoki zaginionej niedawno zakonnicy – ofiara została zamordowana. a jej ciało rozszarpały wilki. Inspektor Romuald Czarnecki powołuje specjalną grupę dochodzeniowo-śledczą. w skład której wchodzą również Igor Brudny i Julia Zawadzka ze stołecznej policji. Talent i trudna przeszłość komisarza Brudnego po raz kolejny mogą okazać się nieocenione.

Mimo zdecydowanych działań śledztwo komplikuje się coraz bardziej. Brudny musi ustalić. czy sprawca ma jakiś związek z sierocińcem sióstr hieronimek. w którym sam się wychowywał. Łowy dopiero się zaczynają.

‚CHERUB’

Przeszłość upomni się o niego po raz ostatni.

Zielonogórskie lato przerywa kolejna zbrodnia. Prokurator Brunon Kotelski zostaje bestialsko okaleczony i zamordowany. W tym samym czasie komisarz Igor Brudny otrzymuje pamiątkę z przeszłości.

Pod nieobecność emerytowanego inspektora Romualda Czarneckiego sprawę przejmuje prokurator Arleta Winnicka. Zainscenizowane miejsce zbrodni. wybór ofiary i brak śladów nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Morderca jest brutalny. nieprzewidywalny i świetnie panuje nad sytuacją. Bardzo szybko daje śledczym do zrozumienia. że żadne z nich nie może czuć się bezpieczne. Szykuje się najtrudniejsza sprawa w ich karierze.

Brudny. zdeterminowany. by uratować przyjaciół i raz na zawsze zostawić przeszłość za sobą. podejmuje wyzwanie. Finałowy pojedynek dopiero się rozpoczyna.

Przemysław Piotrowski (ur. 1982) – ukończył studia na Uniwersytecie Zielonogórskim. studiował również w Hiszpanii i USA. Były dziennikarz „Gazety Lubuskiej”. w której najpierw zajmował się tematyką sportową. potem – śledczą. Debiutował w 2015 roku thrillerem historycznym Kod Himmlera. Piętno to pierwszy tom serii o komisarzu Igorze Brudnym.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 74.99


Sosnowe dziedzictwo

Autor: Maria Ulatowska

Ciepła opowieść o kobiecie. której przeszłość zgotowała najwspanialszą niespodziankę – pomogła odnaleźć własne miejsce na ziemi. To historia. o której pomyślisz: chciałabym. żeby była moja…

Kwilące niemowlę. ukryte pod biurkiem pewnego tragicznego dnia podczas powstania warszawskiego. zamknięty na cztery spusty sejf. przez czterdzieści lat strzegący powierzonej mu tajemnicy. otoczony sosnami stary dwór nad jeziorem. czekający cierpliwie na swoją właścicielkę… Przeszłość i teraźniejszość splatają się tu w chwilami dramatyczną. a chwilami pełną humoru opowieść pokazującą. że los potrafi się do nas uśmiechnąć nawet wówczas. gdy zupełnie tego nie oczekujemy.

Anna Towiańska niespodziewanie zostaje właścicielką Sosnówki. pięknego. starego dworku na Kujawach. Od

49: https://woblink.com/ebook/krotka-historia-prawie-wszystkiego-nowe-wydanie-bill-bryson-23488u

Cena:


Pieśń słowika. Daję ci wieczność – akt 3

Autor: Agata Suchocka

Arapaggio – samotny drapieżnik i artysta rozmiłowany w malowaniu nocnych krajobrazów – decyduje się zakończyć swoją egzystencję po tym. jak miłość jego życia przepada bez śladu. Ratuje go nietypowa bohaterka: piękna ladacznica Józefina. polująca na nazistowskich oficerów w szarpanym wojną Wiedniu. Aby okazać wdzięczność. Arapaggio przeprowadza ją na stronę ciemności i obiecuje uczynić Królową Nocy. Czy temperamentna kurtyzana wygra bitwę o jego serce z duchem dawno utraconej miłości? Czy dowie się. kim jest anioł obserwujący ją z portretów. ktoś. kto zostawił malarza z niemożliwą do zagojenia raną w sercu?

Tymczasem ów anioł postanawia wrócić do miasta i domu. w którym porzucił ukochanego. Po drodze przez targaną wojną Europę wspomin

:

Cena:szadź za darmo, przygody 10 skarpetek audiobook, cesarzowa achaja, ślepe wrota, synonimy angielski, dallas 63 king, wiersze liryczne, lawa. opowieść o "dziadach" adama mickiewicza, kreowanie rzeczywistości w literaturze, ksiazki do czytania, imiona żeńskie na t, einstein jego życie jego wszechświat chomikuj, rozmowy o śmierci i umieraniu pdf, skaza robert małecki, pytlakowski marek…