Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo

Autor: Robert Kozak

Przywództwo to proces. czyli nigdy nie możesz przestać się kształcić i rozwijać!

Wędrówki z Gandalfem. Przywództwo to książka z gatunku business fiction. inspirująca i motywująca historia. napisana przez coacha i trenera Roberta Kozaka. Na podstawie perypetii głównego bohatera autor opowiada o wszystkich aspektach pracy menedżera.

Niniejsze. drugie. poprawione wydanie książki to praktyczne porady od charyzmatycznego Gandalfa. mentora. wspierającego głównego bohatera opowieści na jego drodze lidera zespołu. Publikacja zawiera także ciekawy zestaw ćwiczeń do samodzielnego wykonania. oparty na najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania zespołem.

Podróż trwa… Bohater historii. Tom Spencer. którego poznajemy w pierwszej książce z serii Wędró

44.99: https://woblink.com/ebook/gotfryd-z-bouillon-simon-john-175027u

Cena:


:

:

Cena:


Angielskie tajemnice. Zestaw 3 ebooków

Autor: Marta Owczarek

Zestaw zawiera 3 ebooki:

 

– „Sfinks bez tajemnicy” Oscar Wilde (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– „Z przygód Sherlocka Holmesa. Tłumacz grecki” Arthur Conan Doyle (wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie).

– podręcznik z ćwiczeniami: „Nauka języka angielskiego z książką dwujęzyczną Marta Owczarek.

 

3-pak jest idealnym rozwiązaniem dla osób uwielbiających spędzać czas z książką. Może stać się także nietuzinkowym sposobem nauki języka obcego.

 

Pakiet ebooków jest pełnym kursem językowym łączącym przyjemność czytania z praktyczną nauką języka angielskiego. Zestaw fascynujących książek prezentujemy w dwóch wersjach językowych; polskiej oraz angielskiej.

W jednym kursie z

20: https://woblink.com/ebook/pisma-wybrane-wiek-xx-lojek-jerzy-176678u

Cena:


ISBN

9788378899792: Wydawnictwo

Format

60.26: https://woblink.com/ebook/historia-zimnej-wojny-melvyn-p-lefflera-i-odda-arnea-westada-175032u

Cena:


FDR. Franklin Delano Roosevelt

Autor: Jean Edward Smith

Jeden z najlepszych biografów naszych czasów napisał nowoczesną. wszechstronną i naprawdę wyczerpującą książkę o imponującym życiu Franklina Delano Roosevelta. Jean Edward Smith połączył w tym znakomitym dziele współczesny dorobek naukowy oraz szeroki wachlarz materiałów źródłowych z epoki. oddając w nasze ręce wciągającą historię jednego z największych prezydentów w dziejach Ameryki.

To portret namalowany szerokimi pociągnięciami pędzla. ale i bardzo szczegółowy. Możemy zobaczyć w jaki sposób niezmordowana energia Roosevelta. jego ostry intelekt. osobisty magnetyzm i naturalna zdolność roztaczania wokół siebie uroku. pozwoliły mu sprostać niezliczonym wyzwaniom. wobec których stawał przez całe życie. Smith przypomina walkę FDR z polio oraz niepełnosprawnością. a

:

Cena:


Raport Borsuka. ISAF nie dla Idiotów

Autor: Polak Robert

Robert Polak (ur. 1973). sierżant Wojska Polskiego. Służył w 6 Brygadzie Powietrznodesantowej (Kraków). 3 Brygadzie Zmechanizowanej (Lublin). 1 Dywizji Zmechanizowanej (Legionowo) oraz 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym. Uczestniczył w misjach WP poza granicami kraju. Był w Syrii. Kosowie (dwukrotnie). Iraku (dwukrotnie) oraz Afganistanie. Odznaczony Gwiazdą Iraku (dwukrotnie). Gwiazdą Afganistanu oraz Krzyżem za Dzielność. Po zakończeniu służby założył firmę „BORSUK”. zajmującą się m.in. szkoleniami militarnymi i strzeleckimi. Student bezpieczeństwa narodowego w KUL.

VII zmiana PKW Afganistan uważana jest dziś za należącą do najtrudniejszych i najbardziej krwawych. Sierżant Robert Polak jako żołnierz Zgrupowania Bojowego „Alfa” aktywnie uczestniczył w tamtych wydarzenia

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9alicja w krainie czarów książka, biblioteka online za darmo, jedz i chudnij z dietą sirt pdf, japoński przepis na stuletnie życie, wysoko wrażliwi pdf, księgi jakubowe cena, dzieje wypraw krzyżowych, naped elektryczny, ebook książki, skanem gowork, dotknij mnie książka, zapłata rogala, marta powieść, brandon mull książki, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, rodzina borgiów mario puzo, kurs dziennikarstwa…