Kocham Pana. Panie Jones – opowiadanie erotyczne

Kocham Pana. Panie Jones – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Rok temu Jennifer straciła na wojnie chłopaka. Teraz stoi na lotnisku w Nowym Jorku po podjęciu ważnej decyzji. Rozwiązała dotychczasową umowę z armią. zerwała wszelki kontakt z rodzicami i opuściła dom w Orange County. aby rozpocząć zupełnie nowy rozdział w życiu – i kto wie. co na nią czeka tuż za rogiem?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Nowela – opowiadanie erotyczne

Autor: Must Veronica

„Gdy delikatnie głaszczę wewnętrzną stronę jej uda. przesuwając ręką w stronę łona. wydaje z siebie nieobecny jęk i rozchyla nogi. Poza tym milczy’.

Stina pieści mnie i podjudza od kilku dni. w tym czasie dojrzało we mnie silne uczucie pożądania. Musiałem znaleźć sposób. by ją uwieść. więc napisałem nowelę. Gdy leży nago na łóżku i czyta opowiadanie. kładę się obok niej i czuję. jak rozlewa się miedzy nami ciepło. Moje dłonie gładzą jej ciało. lecz ona wydaje się niewzruszona. Przewraca strony. podczas gdy ja kontynuuję swój zabieg…

To erotyczne opowiadanie pochodzi ze zbioru opowiadań „Czysta przyjemność’.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


Największa tajemnica Guadalupe

Autor: Wincenty Łaszewski

Zagadkowy wizerunek Matki Bożej. który nie został wymalowany ludzką ręką.

Kawałek zgrzebnego płótna. który w ciągu kilku lat nawrócił na wiarę katolicką całą rdzenną populację Meksyku.

Aztecki kodeks. Rdzenni mieszkańcy Meksyku na fałdach płaszcza Maryi odnajdowali astronomiczną mapę nieba i mapę lokalizacji wulkanów w ich kraju.

Zgrzebne płótno z agawy na którym widnieje Wizerunek. powinno rozpaść się już kilkaset lat temu. a jednak ma się świetnie; nie zabrudziły go dymy kadzideł i nie uszkodził kwas azotowy. wylany nieopatrznie na wizerunek przez konserwatorów.

Nie został wymalowany żadnymi ziemskimi farbami. przypomina zdjęcie z polaroida – zwykłe włókna z agawy w niewytłumaczalny sposób zostały zabarwione od wewnątrz za pomocą techniki nieznanej do dzisiaj. Zdjęcia rentgenowskie nie wykazują żadnych pociągnięć pędzla na płótnie.

W źrenicach oczu Obrazu – które mają zaledwie po kilka centymetrów średnicy – utrwaliła się z detalami scena z XV wieku. w której Juan Diego prezentuje biskupowi Zumarraga płaszcz z cudownym wizerunkiem. Widać dostojników Kościoła. księży. służących. czarnoskórą niewolnicę.

Matematycy odnaleźli w Obrazie złote proporcje i ciąg Fibonnacciego a muzycy – medytacyjną muzykę sfer niebieskich.

Podobno kiedyś Maryja przyznała się jakiemuś wizjonerowi. że Fatimę czy Medjugorie odwiedza. ale mieszka – w Guadalupe.

Dziś wizerunek Morenity z Guadalupe można znaleźć w każdym domu. sklepie i urzędzie w Meksyku. A Bazylikę w Guadalupe odwiedza corocznie 9 milionów pielgrzymów.

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99technologia transportu kolejowego, godzina pąsowej róży pdf, wieża milczenia remigiusz mróz, mroczna rzeka, guy winch, curzona, dieta interwałowa, civitavecchia objawienia, janusz bieszk słowiańscy królowie lechii, pakistańska córka, problem trzech ciał audiobook, niekonieczne, monika gwóźdź, mordechaj canin, allan poe, europa walczy, parafernalia, odkryć fizykę 1 zakres podstawowy, anna matuszyńska…