Związani umową

Związani umową

Autor: Kamila Wiśniewska

Annabel Thompson jest młodą kobietą. która utrzymuje uzależnionego od alkoholu. schorowanego ojca oraz pięcioletnią siostrę Sophie. Zarobki Annabel ledwie wystarczają na codzienne potrzeby rodziny.

Pewnego dnia podczas pracy w restauracji. gdzie jest kelnerką. poznaje Camerona Salvatore. trzydziestoletniego właściciela dużej firmy. Nie wie. że mężczyzna od dłuższego czasu próbuje znaleźć sobie żonę. Niespecjalnie się do tego pali. ale chce to zrobić na prośbę ciężko chorej siostry.

Annabel od razu wpada Cameronowi w oko. Kiedy Salvatore orientuje się. że dziewczyna nie da się łatwo namówić na małżeństwo. postanawia podpisać z nią roczną umowę. po której będą mogli się rozwieść. Zdesperowana Annabel przystaje na układ.

Kobieta jednak nie ma pojęcia. że Cameron nie jest

17.55: https://woblink.com/ebook/ekstradycja-remigiusz-mroz-183494u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/182670/epub

1:

:

Cena:


Architektura uczuć

Autor: Meg Adams

Kiedy David Arnaud. światowej sławy architekt. przyjeżdża do Polski. aby zrealizować prestiżowy projekt. nawet nie podejrzewa. że ta wizyta na zawsze odmieni jego życie. Niezdolny do miłości i nieskory do kompromisów mężczyzna zostaje zmuszony do współpracy z odważną i zadziorną Oliwią. Początkowa niechęć przeradza się w zmysłową grę o dominację. nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. David jednak skrywa tajemnicę. która może sprowadzić na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Wplątany przez przyjaciela w brudne porachunki. nieświadomie stawia na szali życie zarówno swoje. jak i Oliwii.

Czy dwie skrzywdzone dusze będą w stanie pokonać przeciwności losu? A może skrywane sekrety sprawią. że wszystko runie niczym domek z kart?

Wydawnictwo: Wydawnictwo NieZwykłe

Cena: 1


Szklany klosz

Autor: Plath Sylvia

Szokująca. realistyczna i niezwykle emocjonalna powieść o kobiecie wpadającej w paszczę szaleństwa.

Esther jest wyjątkowo inteligentna. piękna. utalentowana. jednak powoli jej świat się rozpada – i być może nie ma już dla niej ratunku.

Kiedy ma dziewiętnaście lat. przyjeżdża do Nowego Jorku – miasta spełnienia. szczęścia. zabawy. kariery – na miesięczny staż w redakcji miesięcznika dla dziewcząt. Ma poznać miasto. spędzić miło czas. Esther nie potrafi się jednak odnaleźć. Nie ma ochoty na nocne zabawy. nie umie znaleźć odpowiedniego towarzystwa. jest zniechęcona. Odkrywa. że dobre oceny. które zawsze zdobywała w szkole. tutaj nie mają znaczenia. Esther nie umie zdecydować. na czym jej zależy. co ją interesuje. czy w ogóle istnieje taka rzecz. Nie czuje się taka jak inne dziewczyny

https://woblink.com/product-publication/download/184018/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:historia gwałtu, pielęgniarstwo hematologiczne pdf, władcy z dynastii jagiellonów i ich dokonania, słownik synonimów pwn, typy zdan, juul jesper, blondynka na medycynie, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, finanse owsiak, pan zniszczenia, mity kasdepke, divinity original sin enhanced edition poradnik, queen. królewska historia, struktura teorii socjologicznej, goebbels apostoł diabła, józef tischner książki…