Mechanika kwantowa

Mechanika kwantowa

Autor: Art Friedman

Drugi tom serii autorstwa Leonarda Susskinda. Pierwszy. „Teoretyczne minimum”. dotyczył mechaniki klasycznej. „Mechanika kwantowa. Teoretyczne minimum” to książka dla wszystkich. którzy kiedykolwiek zastanawiali się nad tym. jak bardzo niezrozumiała jest mechanika kwantowa. Autor dostarcza narzędzi. które nie tylko umożliwiają zapoznanie się ze sposobem myślenia fizyków o mechanice kwantowej. lecz także dają praktyczną podstawę. by o własnych siłach pogłębiać wiedzę i poszerzać umiejętności. A wszystko to z charakterystyczną dla Leonarda Susskinda lekkością. błyskotliwością i poczuciem humoru! 

To właśnie prawdziwa mechanika kwantowa. Leonard Susskind wyjaśnia najbardziej skomplikowane aspekty naszej rzeczywistości z zachwycającą jasnością. Jeśli chcesz wiedzieć. w jaki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 32.92


ISBN

9788377857724: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/glod-knut-hamsun-17359u

Cena:


Nagranie

Autor: Małgorzata Falkowska

Zanim przeczytasz. upewnij się. że nie dostałeś nagrania…

Komisarz Maciej Gorczyński prowadzi trudną sprawę. W ciągu sześciu miesięcy w Toruniu zaginęło bez śladu pięciu młodych mężczyzn. Jedyną wskazówką są paczki z tajemniczymi nagraniami. które otrzymują rodziny zaginionych. Wynika z nich. że mężczyźni nie żyją.

Gorczyński wie. że ma do czynienia z seryjnym mordercą. Postanawia włączyć w sprawę zaprzyjaźnioną jasnowidz Sylwię Trojanowską. która czasami pomagała policji w trudnych przypadkach. Nietypowy duet znajduje się coraz bliżej zabójcy. który śledzi każdy ich ruch.

Nagrań przybywa. a tożsamość sprawcy wciąż pozostaje nieznana. Wkrótce wizje jasnowidz prowadzą do Fundacji LifeTrans. założonej przez jednego z profesorów Collegium Medicum.

Wydawnictwo: Harper Collins Polska

Cena: 22.99


ISBN

9788379850983: Wydawnictwo

Format

33.9: https://woblink.com/ebook/system-tom-rob-smith-15329u

Cena:


Święta po polsku

Autor: Sławomir Koper

To najbardziej nietypowa z moich książek. Zawsze chciałem przedstawić historię polskich świąt zupełnie inaczej niż to dotychczas robili historycy czy antropologowie kultury. Oddaję do Państwa rąk tom opowiadający o całym roku polskich świąt – od Pasterki do Pasterki.

Nikt wcześniej nie opisał wydarzeń historycznych. jakie miały miejsce podczas naszych świąt. a nie zawsze były to wydarzenia chlubne. Uznałem. że warto się tymi odkryciami podzielić z Czytelnikami. Zebrany zestaw faktów może czasem szokować – wiem. bo sam byłem mocno zaskoczony kompletując materiał do książki.

Kto bowiem pamięta. że choinka. tak bardzo Polski symbol świąt Bożego Narodzenia ma luterański rodowód? Albo. że karp na każdym stole. dzisiejszy symbol wieczerzy wigilijnej był pomysłem PRL-owskiego aparatczyka?

Zebrałem też opis wydarzeń historycznych. które rozegrały się w święta. a którymi choć nie do końca chcielibyśmy się szczycić. to jednak z naszej historii trudno je wymazać. Nasze piękne. kolorowe. spokojne i rodzinne święta dla niektórych stały się dekoracjami wielkich zbrodni. Zbrodni. które rozegrały się ”wśród nocnej ciszy…”

Wydawnictwo: Fronda

Cena: 29.99czarna owca książka, zwierzyniec bralczyk, ochroniarz 69, kolacja z tiffanym pdf, diavolina, tijan akademia, jewel e ann, terapia snoezelen, moby dick audiobook, anna partyka, tylko dla ciebie pdf, dzień dobry jestem z kobry, perska nienawiść, ochroniarz 69, choroby skóry jabłońska, john bowlby przywiązanie, lise bourbeau, przygody filonka bezogonka audiobook za darmo, harry potter i insygnia śmierci książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin