ISBN

ISBN

9788396045805: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/enceladus-maks-dieter-206881u

Cena:


Autor: Katarzyna Kołczewska

Nie da się uratować nikogo siłą. Do przyjęcia pomocy też trzeba dojrzeć.

Ewelina pragnie tylko jednego – dziecka. Jest skupiona na sobie i własnych przejściach. egoistycznie manipuluje bliskimi. nie dostrzega problemów innych ludzi. liczy się tylko ona i jej sprawy. Zachowuje się jak rozkapryszony. rozpieszczony bachor.
Zraża do siebie kochającego i oddanego męża. matkę. która za wszelką cenę chce chronić córkę przed problemami i siostrę – tę. która poświęciła dla Eweliny najwięcej.
Kiedy ujawnienie skry

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


Everest Lidera

Autor: Anna Sarnacka-Smith

Czy istnieją osoby stworzone do bycia liderem?

Co zrobić. aby mieć zmotywowany zespół. który będzie chciał pracować na wspólny cel?

Jak być skutecznym szefem dla młodego pokolenia?

Jak rozmawiać z pracownikami. aby chcieli być przy tobie jeszcze lepsi. i jak rozmawiać z szefem. aby znaleźć porozumienie?

Przywództwo to nie stanowisko. to siła charakteru. Anna Sarnacka-Smith przekonuje. że już dziś masz potencjał do tego. aby być liderem. przy którym zespół będzie chciał dawać z siebie swoje sto procent. z którym klienci będą chcieli rozwijać swój biznes. Kluczem jest odnalezienie swoich wartości i wierność im. poznanie swojego potencjału. docenianie tego. jak bardzo ludzie są różni. i czerpanie z tej różnorodnośc

34.9: https://woblink.com/ebook/klatwa-tytana-rick-riordan-agnieszka-fulinska-24090u

Cena:genetyka sprawdzian 3 gimnazjum, broad peak niebo i piekło pdf, sławomir drelich, szpieg paulo coelho, neuroanatomia, spadać w górę, na krańce świata. podróż historyka przez historię, vi keeland bossman pdf po polsku, motywy w kamieniach na szaniec, marcin molik, obrona szaleństwa, sebastian kickster, mortal kombat xl poradnik, ojciec chrzestny mp3, mock eberhard, depresja jak pomóc sobie i bliskim, topr żeby inni mogli przeżyć chomikuj, psychologia a wyzwania dzisiejszej pracy pdf, metro 2034 audiobook peb, pan lodowego ogrodu tom 2 audiobook, dolina muminków w listopadzie pdf, nurowska powieści, krystyna romanowska, pułapki myślenia ebook…