EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

148245: 29.79

https://woblink.com/product-publication/download/148245/epub

:

Cena:


ISBN

9788381425278: Wydawnictwo

Format

14.95: https://woblink.com/ebook/emocje-relacje-empatia-w-wieku-dojrzalym-jolanta-marchlewska-148370u

Cena:


Genialne dziewczyny

Autor: Vichi de March

Piętnaście historii inspirujących kobiet. których największą pasją była nauka!

Kosmiczne podróże. wielkie odkrycia medyczne. wieloletnie badania – poznaj ‚Genialne dziewczyny’. które potrafiły podążać za swoimi marzeniami i dzięki swoim poczynaniom zapisać się na kartach historii.

Każde z piętnastu ilustrowanych opowiadań jest dowodem na to. że osiągnięcia naukowe nie są zarezerwowane tylko dla mężczyzn. Ta piękna i wypełniona ciekawostkami ze świata nauki książka zainspiruje do odkrywania i realizowania pasji zarówno dorosłych. jak i młodszych czytelników.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 39.9


Indygo

Autor: Michał Chmielewski

Nikt prócz Kusaka. Sadystycznego seryjnego mordercy. który je porywa i w bestialski sposób morduje. Równie wiele przyjemności jak torturowanie ofiar sprawia mu gra jaką prowadzi z lokalną społecznością i policją. Psychopata na co dzień przybiera różne maski: wzorowego obywatela. sympatycznego sąsiada. wolontariusza zaangażowanego w pomoc rodzinom ofiar. Karmi swoje ego ich cierpieniem. bezradnością i łatwowiernością. Czuje się bezkarny.

Los stawia jednak na jego drodze nietypowych przeciwników. Dwoje nastolatków połączonych tragedią i wspólnymi tajemnicami odkrywa. jaki los spotyka zaginione dzieci.

Nieprzygotowani wkraczają w świat dorosłych. Odnajdują prawdę. przyjaźni i miłość. Płacą za to wysoką cenę. Być może zbyt wysoką?

Michał Chmielewski zabiera nas ponowni

:

Cena:łukasz wierzbicki afryka kazika, na szczycie pdf, chłopak który wiedział o mnie wszystko pdf, jennifer armentrout książki, kontra na cait, mikołajek lektura do czytania online, icke david, lektura ten obcy streszczenie, mutyzm wybiórczy pdf, medal of honor części, trzy dni jedno życie, rytuał wody, największa hodowla królików w polsce, niezła jazda, black desert online poradnik, etyczne zachowanie, kornel morawiecki genealogia, the freddy files (five nights at freddy’s), polityka apartheidu…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin