Ostrzeżenie

Ostrzeżenie

Autor: Christine Watkins

Czym jest oświecenie sumień? Czy już niedługo doświadczymy małego sądu zapowiadanego przez wielu świętych? Jak będzie wyglądało ostrzeżenie?

Ludzie żyją dziś tak. jakby Bóg nie istniał. W pogoni za karierą. zyskiem i przyjemnościami zapominają o tym. że każdy z nas będzie sądzony za swoje postępowanie. Kiedy to nastąpi? Czy jesteśmy w stanie się na to przygotować?

W swojej bestsellerowej książce Christine Watkins opisuje przełomowy moment. w którym wszyscy poznamy przenikającą prawdę o stanie swojej duszy – czyli oświecenie sumień. Jak będzie wyglądała ta chwila? Co się stanie z ludźmi pogrążonymi w grzechu?

Autorka zebrała proroctwa dotyczące ostrzeżenia. jakie otrzymało wielu świętych. między innymi święta siostra Faustyna. W książce znalazły się też wstrząsające świadectwa osób. które doświadczyły małego sądu i oświecenia sumienia.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 34.9


ISBN

9788365843333: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/chicago-w-ogniu-elizabeth-camden-34494u

Cena:


Pretty Reckless. All Saint High. Tom 1

Autor: L.J. Shen

Poznali się cztery lata temu i wtedy też złamali sobie serca. On skradł jej pierwszy pocałunek i poprosił o inne pierwsze razy. Ona zabrała mu wszystko. co kochał. i na czym mu zależało.

Teraz przyszła pora na zemstę.

Penn to najbardziej utalentowany gracz futbolu w całym stanie. a rodzice Darii już zadbali o to. aby jego potencjał się nie zmarnował. Chłopak nie tylko został ich nowym „projektem”. ale i synem.

A to znaczy. że ma bardzo dużo czasu. aby zamienić życie Panny Idealnej w piekło. Tak jak ona zrobiła to z jego życiem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9


Red. White & Royal Blue

Autor: McQuiston Casey

Co się stanie. gdy Pierwszy Syn Ameryki zakocha się w księciu Walii?

Podczas wesela na brytyjskim dworze królewskim wybucha kłótnia. W jej wyniku książę Henry i Alex – syn prezydentki USA – lądują w torcie weselnym. co wywołuje kryzys dyplomatyczny między państwami. Żeby go zażegnać. PR-owcy wymyślają ustawkę: Henry i Alex mają spędzić razem jeden dzień. pokazując się mediom jako najlepsi przyjaciele. Nikt się nie spodziewa. że fałszywa. instagramowa przyjaźń przerodzi się w uczucie. które młodzi mężczyźni będą zmuszeni ukrywać przed całym światem. Jak długo dadzą radę udawać?

Powieść ‚Red. White & Royal Blue’ była wydarzeniem roku w USA. gdzie pokochały ją miliony młodych czytelników i czytelniczek. Niezwykle wciągająca. zabawna i czuła. udowadnia. że prawdziwa miłość nie zawsze jest dyplomatyczna.

Nagrody i wyróżnienia:

Bestseller ‚New York Timesa’.

Najlepsza książka roku według ‚Vogue’. NPR. ‚Vanity Fair’. ‚Entertainment Weekly’ i wielu innych mediów.

Laureatka nagrody czytelników Goodreads Choice Awards 2019 w kategorii debiut roku oraz romans roku.

Napisali o książce:

Znakomity debiut. Trudno jest patrzeć. jak Alex zakochuje się w Henrym. samemu się trochę nie zakochując – w nich i w tej niezwykłej. cudownej książce.

‚The New York Times Book Review’

Arcydzieło. Życie w świecie tej książki naprawdę dodaje otuchy. podobnie jak wyobrażenie sobie. że mogłoby ono stać się rzeczywistością.

‚Vogue’

Szaleństwo na punkcie Alexa i Henry’ego dotarło do Polski jeszcze przed naszą premierą. a czytelniczki dzieliły się entuzjastycznymi recenzjami m.in. na LubimyCzytać.pl:

Tyle dobrego słyszałam. więc stwierdziłam: ja obalę te zachwyty! Nooooo. nie wyszło xD.

Cudowna książka – inna. niż się spodziewałam. Nie czytałam wcześniej powieści. w której wątek romantyczny rozgrywa się między dwiema osobami płci męskiej i się bałam (nie wiedzieć dlaczego). Okazało się. że niepotrzebnie. ponieważ historia tych postaci jest wartościowa. a przede wszystkim przezabawna. Polecam książkę wszystkim wielbicielom komedii czy romansów. a w szczególności osobom. które – tak jak ja – miały opory przed poznaniem historii dwóch nieheteroseksualnych chłopców. Zakochacie się!

Sk8er123. LubimyCzytać.pl

Polecam. ale nie do czytania w miejscu publicznym. bo okrzyki zachwytu i radości pojawiają się u czytelnika bardzo często.

Spectrum. LubimyCzytać.pl

Jejciu. ależ to było dobre. Słodka. zabawna. wzruszająca. po prostu CUDOWNA!

KamaZa. LubimyCzytać.pl

Urocza i przezabawna. Aż żałuję. że tak długo zwlekałam z lekturą tej książki. ale serio: Ludzie. to jest jedna z tych książek. na które zawsze jest ochota! 😀

Blair. LubimyCzytać.pl

Casey McQuiston – autorka bestsellera ‚Red. White & Royal Blue’ oraz miłośniczka ciast. Pisze książki o mądrych ludziach. którzy zakochują się nie w tym. w kim trzeba. Urodzona i wychowana w południowej Luizjanie. obecnie mieszka w Nowym Jorku z Pepperem. pudlem na etacie osobistego asystenta.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 22.4jarosław iwaszkiewicz książki, van gogh życie, ciemny las cixin liu, freud wstęp do psycho, grim pieczęć ognia, ryszard mastalski, szczeklik choroby wewnętrzne, kołysanka z auschwitz chomikuj, przyczyny katastrofy w czarnobylu, możesz jeśli myślisz że możesz, najgorsi seryjni mordercy, louise l hay pdf, www wydawnictwoamber pl, spowiedz psa, bajki a, pilot ci tego nie powie pdf…