Kabaret Starszych Panów

Kabaret Starszych Panów

Autor: Monika Makowska-Wasowska

Wiedzieli. że tworzą coś. co nie pasuje do otaczającej ich rzeczywistości. Nie podejrzewali jednak. że ukształtują pokolenia Tu Kabarecik Starszych Panów. To znaczy: przyjaciela i mój – w taki oto sposób 16 października 1958 roku przywitał się z widzami Telewizji Polskiej Jeremi Przybora. Przyjacielem był. nie tylko na ekranie. Jerzy Wasowski. A potem pojawiły się kolejne programy. Przez osiem lat Starsi Panowie zaskakiwali delikatną ironią. absurdalnym poczuciem humoru. piękną polszczyzną i doskonałą muzyką. Uosabiali świat. za którym wszyscy tęsknili. Monika i Grzegorz Wasowscy zapraszają Tatę Jerzego i Wuja Jeremiego na szklankę mocnej herbaty. by w domowym zaciszu odkryli przed nami sekrety swej przyjaźni i opowiedzieli od początku do końca: kto i gdzie dopadł ociągającego się z pisaniem scenariusza Wuja. jak wybierano obsadę kabaretu i od czego rozpoczynała się praca Taty. Ten życiorys jest. niczym piosenka Kabaretu Starszych Panów. dobry na wszystko.

Wydawnictwo: Mando

Cena: 36.9


Dżinn

Autor: Graham Masterton

Strzeż się starych butelek. lamp i dzbanów!

„Słusznie powiedziane jest. iż prawdę często znajduje się w butelkach; lecz jeszcze słuszniejsze jest powiedzenie. że ze starych butelek pochodzą stare prawdy” (Dialekty Perskie).

Ze starożytnego naczynia uwolniony zostaje arabski demon. dżinn. Czy to za jego sprawą w tajemniczych okolicznościach giną strasznie okaleczeni ludzie…?

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 29.9


ISBN

9788382203110: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/wspolczesne-miasta-danuta-stawasz-208244u

Cena:narratologia chomikuj, ksieni, 180 000 kilometrów przygody, mamed khalidov zona, opwiesc podrecznej, powieści sensacyjne, 36 forteli chomikuj, 50 twarzy greya mobi, perfekcyjna żona jp delaney pdf, komparatysta, orly imperium, warcraft narodziny hordy, dwie drogi figaro ebook, pedagogika specjalna literatura, socjologia ciała, janusz korczak jak kochać dziecko pdf…