Kto zabił Johna Lennona?

Kto zabił Johna Lennona?

Autor: Lesley-Ann Jones

Wieczorem 8 grudnia 1980 roku świat się zatrzymał dla milionów ludzi. kiedy nadeszła wiadomość. że John Lennon. jedna z najbardziej lubianych gwiazd rocka. został z zimną krwią zastrzelony w Nowym Jorku. W swojej fascynującej książce Lesley-Ann Jones. uznana dziennikarka i autorka biografii muzycznych. opowiada o życiu. miłości. przedwczesnej śmierci i muzycznej spuściźnie muzyka.

Jones opisuje wzloty i upadki Lennona zarówno w jego życiu zawodowym. jak i osobistym. Śledzi bieg wydarzeń. który doprowadził Lennona do przeprowadzki do Nowego Jorku. gdzie został zastrzelony przed swoim domem fatalnej zimowej nocy.

Czterdzieści lat po tej tragicznej śmierci autorka kreśli wszechstronny portret jednej z najsłynniejszych legend muzyki. korzystając z nowych. wcześniej nieznanych źródeł i rozmawiając z ludźmi. którzy osobiście znali Lennona.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40


1

:

:

Cena:wojciech pomykało, piotr pocieszyciel, książki o boksie, demonizm, jerzy koch, longin marianowski, ebooki promocje, jack campbell zaginiona flota, darmowe ebooki epub, drogocenny skarb, jarosław balon, lublimy czytać, grube ryby michał matys, preromantyzm niemiecki, ciężko być najmłodszym tom 2, delura, balibar, chemia ogólna pdf, j rr tolkien…