ISBN

ISBN

9788365973900: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/bezpanski-jakub-cwiek-adam-bigaj-136774u

Cena: Adam Bigaj


Introwertyzm. Cicha moc

Autor: Karin Ackermann-Stoletzky

Przeraża cię perspektywa spędzenia wieczoru wśród ludzi. których słabo znasz? Czujesz się przytłoczony. gdy musisz publicznie przemawiać? Wolisz obserwować w milczeniu? Nie martw się. wszystko z tobą w porządku – prawdopodobnie jesteś introwertykiem.

Introwertyk rzadko zabiera głos w rozmowie. wydaje się wycofany i niezainteresowany. a czasami nawet zarozumiały. Jednak to wrażenie jest dalekie od tego. co naprawdę dzieje się w jego wnętrzu. Karin Ackermann-Stoletzky podpowiada introwertykom jak poznać siebie. by w pełni wykorzystać mocne strony swojej osobowości. Proponuje praktyczne ćwiczenia. które pomogą uświadomić sobie moc cichej siły. Tłumaczy na czym polegają różnice między osobowością introwertyczną a ekstrawertyczną. także w kontekście relacji z Bogiem.

Wydawnictwo: Cyfrant

Cena: 8.2nic nie mów nikomu, metoda lean startup. wykorzystaj innowacyjne narzędzia i stwórz firmę, która zdobędzie rynek, ostre stany zagrożenia życia w chorobach wewnętrznych, oblezenie jadotville, kolorowanki fnaf 5, idealny mężczyzna kristen ashley pdf, roman trzaskowski, nigdy dość dobra pdf, rasputin douglas smith, opowieści niewiernej, bajki dla dzieci ebook, tajna wojna churchilla, idiomatycznosc w jezyku, historia czarnobyla, natalia stala, artur urbanowicz inkub, zakochani po uszy 179, english advanced vocabulary…