Disa w kraju polarnej zorzy

Disa w kraju polarnej zorzy

Autor: Gade Marianne

Disa ma wrażenie. że jej serce przestaje bić. a płacz zbiera się jak klucha w gardle. Widzi swoich przyjaciół po raz ostatni. Wyjeżdża na Islandię. gdzie nie ma żadnych znajomych.

Na szczęście w kraju polarnej zorzy główna bohaterka zaprzyjaźnia się z chłopcem o imieniu Kamban. Disa musi odnaleźć magiczny jaskier Arktyka. Ale to jej się uda tylko wtedy. gdy zdoła nawiązać kontakt z niewidzialnymi.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


ISBN

9788711771792: Wydawnictwo

Format

9.99: https://woblink.com/ebook/zlaczeni-w-niebie-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199490u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/199483/epub

1:

:

Cena:


:

Sigurd. Sandra i Monika cieszą się z odwiedzin Księcia Carvallo i kolejnej przygody w nieznanym świecie. Jednak kiedy przybywają na miejsce. Carvallo zostaje schwytany i zamknięty w mrożącej krew w żyłach twierdzy Isengrim. Jeśli jego przyjaciele chcą go uratować. muszą dobrze poznać tajniki twierdzy. Czy uda im się uwolnić księcia?

Przeczytaj także pozostałe książki z cyklu:

Magiczny Sokół 1 – Szalona czarownica

Magiczny Sokół 3 – Królowa demonów

Magiczny Sokół 4 – Córka króla smoków

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99molicka bajki terapeutyczne, casandra clare, chyłka zaginięcie peb, archaizmy fleksyjne, indicatif, słownik medyczny polsko angielski pdf, mickiewicz dziady cz 3, na wschód od arbatu, siła rezyliencji, readaptacja społeczna skazanych, nowele żeromskiego tytuły, nike 2019 nominacje, czarny skorpion, małgorzata sznitowska, osobowość logik, początki prawie wszystkiego, artur patek, bez przebaczenia lingas, nike nominacje…