Europa. Rozprawa historyka z historią. Część 3

Europa. Rozprawa historyka z historią. Część 3

Autor: Norman Davies

‚Europa. Rozprawa historyka z historią to prawdziwe opus magnum Normana Daviesa. Od czasu ukazania się w październiku 1996 ten opasły tom przekroczył już nakład 150 tysięcy egzemplarzy. spotykając się z superlatywami. ale także wywołując ożywione dyskusje i kontrowersje. Europa fascynuje czytelników. którzy znajdą w niej znane już walory pisarstwa Daviesa – literacki temperament. rozległość zainteresowań. osobisty stosunek do tematu. Walory tej wspaniałej książki sprawiają. że mimo jej objętości czyta się ją jednym tchem. ‚

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


Neuroerotyka

Autor: Jerzy Vetulani

Dlaczego miłość nie istnieje?

Jaki wpływ na płeć dziecka ma… mydło?

Dlaczego każde z nas powinno spełnić swój ewolucyjny obowiązek?

Kiedy najlepiej zacząć się interesować seksem?

Dlaczego mężczyźni są bardziej skłonni do zdrad. a kobiety bywają wybredne?

Inicjacja seksualna. Poligamia. Antykoncepcja i chemia zakochania. Seks starców. Fantazje i fetysze. Pornografia. O tym wszystkim w najnowszej i niestety ostatniej swojej książce rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Jest zabawna i mądra. zaskakująca jak sam autor. I niedokończona. Przerwana w pół zdania przez jego tragiczną śmierć.

Wydawnictwo: Znak

Cena: 17.99


ISBN

9788363842413: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/wars-i-sawa-podlewski-adam-178236u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/137439/epub

1:

:

Cena:


Anaruk. chłopiec z Grenlandii

Autor: Czesław Centkiewicz

Opowieść o mieszkańcach Grenlandii – Eskimosach. Bohaterem utworu jest mały Eskimos od dzieciństwa nawykły do trudnej pracy myśliwego i życia w warunkach polarnych.

Książka zalecana jako lektura dla szkół podstawowych.

Wydawnictwo: NASZA KSIĘGARNIA

Cena: 8.9


Felix. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi

Autor: Rafał Kosik

Pierwsza część kultowego cyklu ‚Felix. Net i Nika’. Trójka warszawskich gimnazjalistów rozpracowuje gang znikających złodziei. Znajdziecie tu codzienne. szkolne problemy i niecodzienne przygody. komputery. wynalazki. duchy i opowieść o przyjaźni. o jakiej wszyscy marzymy. Powieść otrzymała tytuł „Książki Roku 2005”. przyznany przez Polską Sekcję IBBY (International Board on Books for Young People). Została przetłumaczona na język litewski i czeski.

Wydawnictwo: Powergraph

Cena: 20


Format

EPUB.MOBI: 184190

https://woblink.com/ebook/testamenty-margaret-atwood-184190u

:

Cena:nie tylko mózg, kolacja z tiffanym pdf, o dojrzewaniu dla chłopaków, zemsta gangstera książka, kwieciński śliwerski pedagogika tom 1 pdf, sprawdzian semestralny klasa 3 matematyka, samotne ojcostwo, czy słonie boją się myszy, tylko twój pdf, stanisław grzesiuk boso ale w ostrogach, psie troski pdf, łukasz wierzbicki afryka kazika, 24 twarze, wojciech wrzosek, marek czyżewski, projekt prawda, kaszmir indie pakistan, zgloski…