Midsommar – opowiadanie erotyczne

Midsommar – opowiadanie erotyczne

Autor: Slonawski Katja

Alicia i jej przyjaciel Alex świętują Midsommar na archipelagu wspólnie z nową dziewczyną Alexa – Sabine. W drodze na imprezę Alicia zaczyna patrzeć na swojego przyjaciela w zupełnie innym świetle. Fantazjuje o jego wyrzeźbionych mięśniach. które napierają na jej piersi… to takie zakazane. Takie brudne.

Na imprezie wszyscy są zadowoleni. a grupa wygląda na naprawdę zżytą. Każdy jest taki bezpośredni… czy Sabine nie spoufala się przypadkiem za bardzo? To świętowanie Midsommar będzie wypełnione niespodziankami. których Alicia długo nie zapomni.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


Idealna miłość – Ponadczasowe historie miłosne Barbary Cartland

Autor: Cartland Barbara

Darcja jest jedyną córką swojego ojca. Ten jednak prowadzi bardzo rozpustne życie. wywołując liczne skandale. Chcąc chronić córkę przed złą reputacją. której mógłby jej przysporzyć wysyła ją do odległego klasztoru we Francji. gdzie zła sława o nim nie dotrze. Darcja podczas długiego pobytu w szkole cały czas myśli o ponownym spotkaniu swojego ojca. W końcu podstępem jej się udaje. Ten przedstawia jej swoje plany jej względem. Są one związane z jej dorosłym życiem i wejściem w wyższe sfery. nawet za cenę pewnych przekłamań. Młoda. mądra i oczytana Darcja nie jest zadowolona z tego pomysłu. ale godzi się na to z miłości do ojca. Darcja znajduje się w zupełnie nowym dla siebie świecie. ma zostać hrabiną na wyspie kupionej dla niej przez ojca. Na drodze

9.99: https://woblink.com/ebook/szarada-ponadczasowe-historie-milosne-barbary-cartland-cartland-barbara-199920u

Cena:


ISBN

9788382260465: Wydawnictwo

Format

12.49: https://woblink.com/ebook/palac-i-rudera-boleslaw-prus-197613u

Cena:


ISBN

9788382260694: Wydawnictwo

Format

3.49: https://woblink.com/ebook/przeklete-szczescie-boleslaw-prus-201021u

Cena:


Bajki i baśnie tom I

Autor: Bracia Grimm

“Bajki i baśnie” Tom I to zbiór 22 wspaniałych opowieści spisanych przez Braci Grimm. Jednych z najsłynniejszych twórców bajek oraz baśni w historii literatury.

W tomie pierwszym znajdują się takie ponadczasowe bajki i baśnie jak Jaś i Małgosia. Biedny młynarczyk i Kotek. Odrobinka czy Duch we flaszce oraz wiele. wiele innych.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 8.49


ISBN

9788382191028: Wydawnictwo

Format

37: https://woblink.com/ebook/cichy-szept-julia-magdalena-grabsky-201299u

Cena:bezpieczeństwo i higiena pracy. podręcznik do kształcenia zawodowego, marek wojnar, wyrok mróz, kawa instrukcja obsługi, piekielny układ, reggae historia, skazani na shawshank stephen king, potęga irracjonalności pdf, oscar i pani róza, bezgrzeszne lata, peter f. drucker, medaliony czytaj online, meyrink golem, medieval total war 2 poradnik, agnieszka krawczyk przyjaciele i rywale…