Podpalacz

Podpalacz

Autor: Wojciech Chmielarz

Pierwsza część cyklu z komisarzem Jakubem Mortką

 

W zimową noc w willi na warszawskim Ursynowie wybucha pożar. w którym ginie właściciel domu. biznesmen. a jego żona. celebrytka. zostaje ciężko poparzona. Przez krótką chwilę wygląda to na nieszczęśliwy wypadek. straż pożarna jest jednak przekonana. że do tragedii przyczynił się ktoś trzeci. Co gorsza. nie jest to pierwsze podpalenie. jakiego dokonano w ostatnim czasie. Sprawą ma zająć się komisarz Jakub Mortka. skrupulatny i przenikliwy człowiek w prestiżowej komórce policji. która potrafi doszczętnie zrujnować życie osobiste – jak Mortce. któremu po rozwodzie alimenty pochłaniają połowę i tak skromnej pensji.

Paradoksalnie szybkich wyników śledztwa oczekują nie tylko przełożeni. ale również świat przestępczy. Komisa

27.9: https://woblink.com/ebook/syn-zakonnicy-joanna-jax-124536u

Cena:


1

Autor: Kristen Callihan

:

Cena:


ISBN

9788308049815: Wydawnictwo

Format

20.33: https://woblink.com/ebook/bieguni-olga-tokarczuk-4435u

Cena:


Wydawnictwo

Znak: Format

142099

https://woblink.com/product-publication/download/142099/epub: 1

Cena:


Matki i córki

Autor: Ałbena Grabowska

Prababka. babka. matka i córka zmagają się z przeszłością. Maria podążyła za mężem zesłańcem na Sybir. Sabina była więźniarką obozu koncentracyjnego Ravensbrück. przebywała na bloku. gdzie dokonywano eksperymentów medycznych na kobietach. Magdalena straciła ukochanego i samotnie wychowywała córkę w PRL-u. Lila żyje z piętnem dziecka niekochanego i uwikłanego w tajemnice. Każda z nich mierzy się z macierzyństwem w innych okolicznościach i dla każdej jest to doświadczenie przełomowe. W domu bez mężczyzn kłębią się sekrety. niewyjaśnione historie opowiadane przez żywych i martwych. Pod wpływem tych opowieści najmłodsza z bohaterek zastanawia się. jakie dziedzictwo przekaże swoim dzieciom. Próbuje poznać przeszłość. ale co chwilę natrafia na mur niedopowiedzeń. kłamstw i przeinaczeń.

Wydawnictwo: Stara Szkoła

Cena: 13.5poradnik montera elektryka pdf, bolesław orłowski, prezes i spółki, znamię lwa, brent weeks powiernik światła tom 5, szlendak socjologia rodziny, lidia winniczuk, wasserpolacken, wyrok remigiusz, without merit pdf, harleqin, zwiadowcy 4 pdf, klątwa tytana pdf, oto jest kasia pdf, neuroanatomia kliniczna young, postmodernizm filmowy, dzwonnik z notre dame victor hugo, marek pindral facebook, pułapki przyjemności…