Połączeni. Znajdź mnie

Połączeni. Znajdź mnie

Autor: Laurelin Paige

KONTYNUACJA LOSÓW NAJBARDZIEJ ELEKTRYZUJĄCEGO DUETU WSZECH CZASÓW – SPIN-OFF KULTOWEJ TRYLOGII UWIKŁANI!

Gwen Anders rozpoczęła pracę w klubie Sky Launch. aby zapomnieć o dręczącej ją przeszłości i zacząć wszystko od nowa. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Zaprzyjaźnia się też ze swoją koleżanką z pracy – Alayną Withers oraz z nowym właścicielem. Hudsonem Piercem. Gwen czuje się tu jak w domu.

Rozpoczęcie wszystkiego od nowa wiąże się z zostawieniem za sobą trudnych wspomnień z przeszłości – wkrótce jednak okazuje się. że to nie takie proste. Gwen nie jest również w stanie zapomnieć o JC – mężczyźnie. dzięki któremu po raz pierwszy uwierzyła w to. że świat może być piękny. Jest ś

31.5: https://woblink.com/ebook/wszystkie-pory-uczuc-zima-magdalena-majcher-33666u

Cena:


Teraz albo nigdy

Autor: K.A. Linde

Byłam po prostu siostrzyczką jego przyjaciela. Ale on zawsze był dla mnie kimś więcej.

Po dwunastu latach usychania z tęsknoty za jego beztroskim uśmiechem. błękitnymi oczami i zniewalającym urokiem postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce – i kompletnie marnuję szansę.

Kto mógł przypuszczać. że zniewalający Patrick Wright postanowi być dżentelmenem. kiedy pierwszy raz znajdę się naga w jego łóżku? Z pewnością nie ja. Kiedy jednak ląduję tam ponownie. żadne z nas nie zamierza się zatrzymać.

Jest tylko jeden problem: nikt nie może wiedzieć. Zwłaszcza moi trzej starsi bracia. Jeśli to odkryją. rozpęta się piekło.

Będę więc przestrzegać naszej tajemnicy.

Bo chcę go mieć tu i teraz.

Wydawnictwo: Burda

Cena: 31


https://woblink.com/product-publication/download/26306/epub

1:

:

Cena:lekkie porażenie mózgowe, brian tracy maksimum osiągnięć pdf, anatomia klamstwa, blanka lipińska 365 dni fragmenty, książki religijne pdf, sprawdzian z genetyki gimnazjum, pestka powieść, teoria pola elektromagnetycznego, tradycje chin, podstawy pielęgniarstwa tom 1, dzwonnik z notre dame książka, tajna wojna, valko, rozgrywka z sąsiadem pdf, mikrobiologia techniczna, schwartz richard, szczerek siódemka…