Dorożka nr 13

Dorożka nr 13

Autor: Ksawery de Montepin

Czy doskonale zamaskowana zbrodnia sprzed dwudziestu lat może ujrzeć światło dzienne?

Książę Jerzy de la Tour-Vaudieu wzbogacił się podstępem. Po pokonaniu wrogości rodziny dziś jest jednym z najbardziej wpływowych ludzi Paryża. W jaki sposób może mu zagrażać córka straconego dawno temu skazańca? A tym bardziej kartka znaleziona w londyńskim hotelu przez spóźnionego podróżnego?

Dziewiętnastowieczna powieść Ksawerego de Montépina to przykład mistrzowsko obmyślanej intrygi. wartkiej akcji pełnej nieoczekiwanych zwrotów i galerii barwnych postaci. Trzyma w napięciu. wzrusza. bawi. urzeka… A przede wszystkim budzi wiarę. że zło nigdy nie zwycięża na zawsze.

Wydawnictwo: DREAMS

Cena: 74


Hazel Wood

Autor: Melissa Albert

Większość swojego siedemnastoletniego życia Alice spędziła z matką w drodze. uciekając przed prześladującym je pechem. Jednak dopiero kiedy jej żyjąca w osamotnieniu babcia. autorka kultowych. mrocznych historii. umiera w swojej posiadłości Hazel Wood. Alice dowiaduje się. co oznacza prawdziwy pech. Jej matka znika. porwana przez tajemniczą postać z groźnej krainy. o której pisała babcia Althea. Jedyną wskazówką Alice jest notka zostawiona przez matkę: „Trzymaj się z dala od Hazel Wood”. Dotychczas Alice wystrzegała się dziwacznych fanów swojej babki. Teraz jednak nie ma wyboru i postanawia skorzystać z pomocy kolegi ze szkoły. a jednocześnie wielbiciela twórczości Althei – Ellery’ego Fincha. Wyruszają do Hazel Wood. by uratować matkę. a następnie trafiają do świata opisanego przez Altheę. gdzie Alice być może uda się poznać prawdę na swój własny temat.

Fantastyczna. wciągająca i trochę niebezpieczna powieść Melissy Albert zdobyła kilkadziesiąt nagród i nie schodzi z list bestsellerów. Prawa do jej ekranizacji zapewniła sobie wytwórnia Columbia Pictures. a produkcji podejmą się producenci Niezgodnej.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 32


https://woblink.com/ebook/glatz-duszynski-tomasz-147721u

https://woblink.com/product-publication/download/147721/epub: 1

:

Cena:


ISBN

9788381682145: Wydawnictwo

Format

39.3: https://woblink.com/ebook/medyczna-marihuana-praktyczne-zastosowanie-jak-bezpiecznie-i-skutecznie-korzystac-z-konopi-indyjskich-pdf-wolf-laurie-147668u

Cena:audiobooki online, najlepsze sensacyjne, marcel moss nie wiesz wszystkiego, ksiązki mobi, maciej ptaszyński, milczacy swiadek, historia wielkiej brytanii książka, siła pożądania, wojny rzymu, petson i findus, mitologia japońska pdf, książki do czytania na komputerze, ochroniarz meg adams pdf, szkice piórkiem, szósty po latach, mistrz i małgorzata epub, poradnik mass effect, między nami zwierzętami, spirala nienawiści, czarna owieczka ebook, terapia wewnętrznego dziecka pdf, autogenny schultza, ćwiek stróże…