Apologetyka po prostu. Jak pomóc poszukującym i sceptykom w odnalezieniu wiary

Apologetyka po prostu. Jak pomóc poszukującym i sceptykom w odnalezieniu wiary

Autor: Alister E McGrath

Objawienie jest niezmienne. ponieważ odsłania wieczne prawdy dotyczące natury człowieka. wszechświata. a nade wszystko Boga. Zmienia się jednak kontekst intelektualny. społeczny i kulturowy. w którym rozbrzmiewa Słowo Boga. Dlatego dla zrozumienia i głoszenia prawdy chrześcijańskiej istnieje potrzeba wyrażania jej na nowo. nadając niezmiennej istocie – współczesną formę. Niniejsza seria jest zbiorem książek kompetentnie prezentujących właściwe rozumienie i uzasadnienie wiary. Powstaje ona z myślą o każdym. kto chce poznać racjonalnie argumenty za prawdziwością objawienia.

Serię opracowują:

Wydawnictwo W drodze. które od 1973 roku wydaje publikacje. pomagając łączyć wiarę z codziennością.

Fundacja Prodoteo. której misją jest propagowanie stylu życia opartego na wartościach chrześcijańskich. m.in. poprzez popularyzację wiedzy z zakresu apologetyki chrześcijańskiej i znajomości Pisma Świętego.

Alister McGrath uważa. że najlepszą taktyką obronną wiary chrześcijańskiej jest jej objaśnianie. Historia obfituje w wielkich i przekonujących apologetów. Jednak wyzwania. jakie stawia współczesny świat i jego ideologie z „nowym ateizmem” na czele. wymagają świeżego i elastycznego podejścia do apologetyki. Nawiązując do słynnej książki C.S. Lewisa Chrześcijaństwo po prostu. McGrath uczy czytelnika metod dzielenia się wiarą przemawiających nie tylko do umysłu. lecz także do serca i wyobraźni.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 34.9


ISBN

9788366620179: Wydawnictwo

Format

25.99: https://woblink.com/ebook/poradnik-nastolatki-aleksander-minkowski-lilianna-minkowska-188980u

Cena: Lilianna Minkowska


Tantryczny masaż lingam. Odkryj źródło męskiej rozkoszy – PDF

Autor: Riedl Michaela

W tym poradniku Autorzy. specjaliści tantry oraz masażu erotycznego. obnażają przed Tobą świat męskiej rozkoszy! Odkryjesz. jak krok po kroku. wykonać jeden z najbardziej zmysłowych masaży tantrycznych – masaż lingam. Dzięki prostym wskazówkom dowiesz się. w jaki sposób budować atmosferę w sypialni. przygotować nastrajający masaż całego ciała. a także stopniowo wzbudzać pożądanie partnera. Odkryjesz jak ważne jest świadome wzmacnianie mięśni Kegla. mających bezpośredni wpływ na doznawanie silniejszych orgazmów. Autorzy opisali również ćwiczenia pomagające zachować pełną kontrolę nad wytryskiem. będącym zmorą wielu par! Tajemnice męskiej rozkoszy obnażone!

Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Cena: 44.4skrypt do ćwiczeń z podstaw pielęgniarstwa część ii pdf, pascal myśli pdf, perwersyjna milosc ksiazka, joseph finder, rozprawka pan tadeusz tematy, instalacje kanalizacyjne, dziecko z niepełnosprawnością ruchową w szkole, ksiegarnia as, dobrze po rosyjsku, wszystkie mudry lecznicze, bicia nie trzeba było ich uczyć, cesarz nihon-ja, too late pdf, ten obcy pdf, słodkie więzy pdf, interakcjonizm, biografia kurta cobaina, karty fabryka słów, psychologia społeczna wojciszke pdf, amerykańska sielanka philip roth…