Teoretyczne minimum

Teoretyczne minimum

Autor: Leonard Susskind

Książka. dzięki której poznasz smak prawdziwej fizyki.

„Teoretyczne minimum’ to książka dla każdego. komu zdarzyło się żałować. że nie jest fizykiem. każdego. kto chciałby się przekonać i doświadczyć. w jaki sposób fizycy myślą i pracują. W przeciwieństwie do książek popularnonaukowych. które dają czytelnikowi przedsmak fizyki. „Teoretyczne minimum’ Leonarda Susskinda uczy umiejętności niezbędnych. by naprawdę zająć się fizyką i móc o własnych siłach poszerzać wiedzę i poznawać bardziej skomplikowane tematy. Książka Susskinda to zestaw narzędzi. który umożliwia podjęcie tej wspaniałej i

26.99: https://woblink.com/ebook/ch-owa-pani-domu-magdalena-kostyszyn-23645u

Cena:


Jak mówić do nastolatków. żeby nas słuchały

Autor: Adele Faber

Autorki bestsellerowej serii Jak mówić.. tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania.

W Jak mówić do nastolatków… Adele Faber i Elaine Mazlish piszą o zagubieniu. o pragnieniu akceptacji. o młodzieńczym buncie. przekorze i potrzebie decydowania o sobie. jaką odczuwają prawie wszystkie nastolatki. Poruszają także kwestie związane ze zmianami obyczajowymi. przedwczesnym zainteresowaniem seksem. łatwym dostępem do narkotyków. niebezpieczeństwami związanymi z szerokim dostępem do mediów.

Książka powstała na podstawie wielu zajęć i spotkań. jakie autorki przeprowadziły z nastolatkami i ich rodzicami. Nowe wydanie ukazuje się w odświeżonej szacie graficznej.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 21


Naznaczeni śmiercią

Autor: Veronica Roth

Na jednej z planet w odległej galaktyce żyją dwa nienawidzące się wzajemnie i walczące o władzę ludy. Losy Cyry i Akosa splatają się brutalnie. Początkowa wrogość przeradza się we wzajemne ukojenie. Kiełkujące uczucie wymaga zaprzeczenia dawnym relacjom. obsesjom. wyobrażeniom. Naznaczeni śmiercią. naznaczeni stratą. Wyzwoleni przez miłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 38


:

:

Cena: 24.9


Czerwony Krąg

Autor: Edgar Wallace

Detektywi ze Scotland Yardu próbują wyśledzić członków tajnego stowarzyszenia szantażystów o nazwie Czerwony Krąg. Dynamiczny rozwój akcji. żywe dialogi. umiejętność utrzymania czytelnika w napięciu oraz oddany z wielką precyzją klimat Londynu lat dwudziestych minionego wieku – to wszystko znajdziemy w tym klasycznym kryminale Edgara Wallace’a. autora wielu bardzo poczytnych powieści awanturniczo-przygodowych. sztuk teatralnych oraz scenariuszy hollywoodzkich przebojów kinowych. m.in. słynnego „King Konga”.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788381320801: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/rusz-z-miejsca-pema-chordon-smierzchalska-danuta-147597u

Cena:kordian audiobook, napraw mnie anna langner pdf, powiesc przygodowa, dzieciozmagania. z maluchem przez pierwsze 5 lat, lem twórczość, magia olewania pdf, ihnatowicz paulina, geneza znaczenie, david bosc, jesteś moim światłem, ben sweetland, kłamczucha streszczenie, literatura kobieca polska, ciasto dla diabetyków, m jak milosc peb, radomska mam wątpliwość, audiobuki…