ISBN

ISBN

9788381292801: Wydawnictwo

Format

36.99: https://woblink.com/ebook/klamca-1-wydanie-iii-jakub-cwiek-136862u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 125406

https://woblink.com/ebook/duchy-rebelii-alwyn-hamilton-125406u

:

Cena:


Walka o ulice Jak odzyskać miasto dla ludzi

Autor: Janette Sadik-Khan Seth Solomonow

  Janette Sadik-Khan udało się zrealizować to. co wydawało się niemożliwe. Jako komisarz ds. transportu. podczas kadencji burmistrza Michaela Bloomberga. w latach 2007–2013 przeprowadziła w Nowym Jorku urbanistyczną rewolucję. Jej najważniejsze i najodważniejsze projekty to oddanie pieszym ogromnych przestrzeni wcześniej zajmowanych przez ruch samochodowy. budowa setek kilometrów dróg dla rowerów. uruchomienie szybkich linii autobusowych SBS i roweru publicznego. Zmagania o miasto dla ludzi opisała wraz ze swoim współpracownikiem Sethem Solomonowem w prezentowanej książce. Ostatecznie. dzięki determinacji Janette Sadik-Khan i jej zespołu. Nowy Jork stał się miastem bardziej przyjaznym dla pieszych. rowerzystów i komunikacji miejskiej. a jednocześnie pełnym zieleni i mniej zakorkowanym. Niewątpliwy sukces zespołu Janette Sadik-Khan jest ogromną inspiracją dla wszystkich. którym bliska jest idea „miasta szczęśliwego”. We wstępie i na zakończenie autorka trawestuje słowa Franka Sinatry: „Jeśli coś można zrobić w Nowym Jorku. to da się to zrobić wszędzie” – to wystarczająca zachęta także dla polskiego czytelnika. Książka stanowi kontynuację wątków poruszonych przez Charlesa Montgomery’ego w Mieście szczęśliwym. Autorzy Walki o ulice pokazują od strony praktycznej. jak wcielić w życie opisane przez niego idee.

Wydawnictwo: Wysoki Zamek

Cena: 32


https://woblink.com/product-publication/download/154353/epub

1:

:

Cena:


Niedobry pasterz

Autor: Przemysław Borkowski

W podolsztyńskim lesie zostaje brutalnie zamordowana piętnastolatka. Ślady na ciele oraz ubraniach wskazują. że morderca jest wyjątkowo bezwzględny. 

Kiedy w kilka dni po odnalezieniu zwłok okoliczny pijak przyznaje się do winy. sprawa wydaje się zamknięta. Do momentu. gdy na komisariat przychodzi ksiądz miejscowej parafii i oznajmia. że to on zabił dziewczynę. 

Presja mediów i społeczeństwa. by znaleźć mordercę. jest na tyle duża. że policja zwraca się do Zygmunta Rozłuckiego. Jednak psycholog podejmuje śledztwo dopiero wtedy. gdy do Olsztyna przybywa żądna władzy dziennikarka Janczewska.

Działając w duecie. przysporzą sobie wielu wrogów. a ich własne życia znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 29.9czarny młyn pdf, absolwentka sj hooks, inside 3, podstawy dietetyki książka pdf, wege. dieta roślinna w praktyce, czyste sumienie, ebook księgarnia, postmaterializm, jak uspokoić myśli, proces kafki kawiarnia, jeff bezos biografia, pięć cywilizowanych plemion, podręcznik do filozofii pdf, lj smith, słownictwo rosyjskie, jak wyleczyć cukrzycę w 28 dni chomikuj, anatomia i fizjologia człowieka michajlik pdf, ksiezniczka musi umrzec, neonatologia szczapa, marzenia i tajemnice…