Drugi brzeg

Drugi brzeg

Autor: Joanna Jax

„Drugi brzeg” to poruszająca historia rodziny w czasach. gdy każdy dzień był niewiadomą. Rodzina Niemojskich próbuje odnaleźć się w trudnej rzeczywistości 1920 roku.

Osiemnastoletnia Wiktoria po ciężkiej chorobie wkrótce opuści swoją ukochaną Warszawę i wyjedzie na wieś. Starszy z braci – Fryderyk – po wojnie pozostaje żołnierzem i wiąże swoją przyszłość ze służbą. Młodszy – Gustaw – myśli tylko o dobrej zabawie i hulaszczym życiu. Ksawery. głowa rodu. wraca do zdrowia po walce podczas wojny. Natomiast matka – Hortensja – udziela się charytatywnie i dba o domowe ciepło. 

Jak potoczy się rodzinna historia? Z jakimi wydarzeniami będą zmuszeni zmierzyć się bohaterowie? Jak losy Polski wpłyną na życie rodu Niemojskich?

W trudnych czasach… rodzina jest siłą!

:

Cena:


Pamiętam

Autor: Agnieszka Janiszewska

Dwadzieścia lat po zakończeniu II wojny światowej z Paryża do Warszawy przyjeżdża młoda kobieta. Izabella Seigner. aby odszukać i poznać rodzinę swojej zmarłej matki.

Prowansja. Paryż. Lyon. majątek ziemski w Bolesławicach oraz Warszawa – oto miejsca. w których rozgrywa się nie tylko piękna. ale i mądra historia o miłości i nienawiści. A także o tym. jak wiele zależy od nas samych.

Pamiętam opisuje skomplikowane losy czterech związanych ze sobą kobiet. których życie toczy się na tle dramatycznych wydarzeń pierwszej połowy XX wieku. Odwzorowany z talentem malarza portret rodziny. której członkowie. wbrew niesprzyjającym okolicznościom. usiłują kochać. realizować pragnienia. dokonywać dobrych wyborów. a przede wszystkim nigdy nie poddawać się.

31.9: https://woblink.com/ebook/poranki-na-miodowej-1-joanna-szaranska-182678u

Cena:


ISBN

9788366134614: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/dar-duszy-robert-schwartz-153899u

Cena:


Ciemność

Autor: Hector Tobar

Uwięzieni pod ziemią przez 69 dni. przyrzekli. że swoją historię opowiedzą tylko jednemu reporterowi… Książka Héctora Tobara to wyjątkowa. wielogłosowa opowieść o życiu po katastrofie. której przyglądał się cały świat.

Kiedy na pustyni Atakama zawaliło się wnętrze góry podziurawionej górniczymi korytarzami. 625 metrów pod ziemią. w ciemności. wilgoci. bez jedzenia i wody pitnej zostało uwięzionych 33 mężczyzn. Akcja ratownicza w kopalni San José wydawała się niemożliwa. Dopiero po 17 dniach przez mały otwór o szerokości zaledwie 15 cm udało się nawiązać kontakt z uwięzionymi górnikami. Spod ziemi wyszli 69 dni po katastrofie.

Pod ziemią górnicy walczyli o życie. zdrowie psychiczne i o godność. Książka opowiada nie tylko o ich doświadczeniach oraz o pionierskiej akcji ratowniczej. którą

Wydawnictwo: We need YA

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/30283/epub

1:

:

Cena:oliver sacks mężczyzna który pomylił swoją żonę z kapeluszem, rachunkowość zadania z rozwiązaniami pdf, m jak miłość 1413 online, emigracja z galicji do ameryki, melodia zapomnianych miłości, słownik medyczny polsko angielski pdf, zawód wiedźma pdf, wydawnictwo burda książki, koliste jeziora białorusi, wszystkie jasne miejsca książka, modele predykcyjne, szewczyk dratewka pdf do druku, samobójstwo pdf, margielewski, katarynka tematy wypracowań, pójdę za tobą, victoria hislop wyspa…