Zanim się pojawiłeś

Zanim się pojawiłeś

Autor: Jojo Moyes

Lou. energiczna i pogodna dwudziestokilkulatka. ma opinię ekscentryczki. Jej kolekcja wielokolorowych butów wzbudza sensację. niezliczone gafy wywołują pobłażliwy uśmiech u bliskich. a praca w kawiarni wydaje się spełnieniem jej marzeń.

Wszystkich zaskakuje więc. że Lou dostaje posadę opiekunki Willa. bogatego bankiera. który cudem przeżył dramatyczny wypadek. ale zupełnie stracił chęć do życia. Szybko okazuje się. że praca Lou to nie tylko parzenie herbaty i podawanie lekarstw – w rzeczywistości jej zadanie jest dużo ważniejsze. Sytuację komplikuje fakt. że między nią a Willem rodzi się wielkie uczucie. które na zawsze odmieni życie obojga.

Czytelniczki na całym świecie uznały Zanim się pojawiłeś za jedną z najzabawniejszych i zarazem najbardziej poruszających powieś

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 18.54


Czas tajemnic. Saga o Karli Linde tom 1

Autor: Marzena Rogalska

Pełna tajemnic saga Marzeny Rogalskiej

Bywa. że jeden człowiek potrafi odmienić nasze życie. Ukryta pod fortepianem w salonie krakowskiego mieszkania dziewczynka z ciekawością podsłuchuje rozmowę ukochanego ojca z dystyngowaną panią Doris. Niedługo małą Karolinę i dojrzałą kobietę połączy niezwykła więź.

Dorastająca Karla ma wszystko. by zawojować salony Krakowa. Młodziutka. śliczna. błyskotliwa dziewczyna z dobrego domu potrafi zawrócić w głowie. Gdy wyjeżdża z ojcem do Zakopanego. jej życie nabiera tempa i barw. Zafascynowana artystycznym światem. stopniowo odkrywa uroki flirtu. zabawy. a nawet hazardu. Świat dorosłych. w który wchodzi. jest jednak bardziej skomplikowany. niż może się wydawać.

Ale serce Karli nie potrafi zabić mocniej aż do

22.43: https://woblink.com/ebook/zakres-obowiazkow-anna-langner-206444u

Cena:


Elon Musk

Autor: Ashlee Vance

W ZAKTUALIZOWANYM WYDANIU ASHLEE VANCE OPISUJE NAJNOWSZE DOKONANIA ELONA MUSKA I UJAWNIA JEGO PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ.

Steve Jobs chciał waszych pieniędzy. Mark Zuckerberg pragnie wam pomóc udostępnić zdjęcia bobasów. Elon Musk zamierza uratować świat przed zagładą.

 

Wizjoner. geniusz. nieznośny szef. najbardziej zuchwały przedsiębiorca Doliny Krzemowej. jeden z najbogatszych ludzi na ziemi. Człowiek stawiany w jednym szeregu z Thomasem Edisonem. Henrym Fordem i Stevem Jobsem. Każdy start-up w jego rękach zmienia się w złoto.

Stworzył PayPala. koncern samochodowy Tesla Motors. a także SpaceX – firmę wysyłającą prywatne rakiety w kosmos. Muskowi udało się. mimo że jego życie jest niedorzeczne. A może właśnie dlatego.

:

Cena:boży gniew, we troje, odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii pdf, jacek łeski, duchowe życie zwierząt pdf, andrzej nowak historyk, mróz głosy z zaświatów, ferdynand antoni ossendowski, ksiazki ebook, ułaskawienie, dysfunkcje, najśmieszniejsze książki wszechczasów, tylko spokój może nas uratować, to jest wojna klementyna suchanow, anatomia kliniczna głowy i szyi, grywalizacja tkaczyk, stalingrad książka…