https://woblink.com/product-publication/download/148177/epub

https://woblink.com/product-publication/download/148177/epub

1:

:

Cena:


Wielka Magia

Autor: Elizabeth Gilbert

Wielka Magia – zdaniem m.in. „USA Today” i „Vanity Fair” najgorętsza książkowa premiera tej jesieni!

Autorka Jedz. módl się. kochaj i innych bestsellerowych książek od lat inspiruje czytelników. Teraz wszystkim. którym brakuje pewności siebie. wytrwałości czy cierpliwości. by podążyć za swymi marzeniami i powołaniem. pokazuje. jak z powodzeniem przezwyciężyć te obawy.

Jeśli pragniesz napisać książkę. stworzyć dzieło sztuki. znaleźć nowe sposoby wykonywania pracy lub po prostu nasycić swoje codzienne życie pewną dozą pasji – Wielka Magia otworzy przed tobą cudowny świat twórczej ciekawości. mocy i radości.

Ta książka powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie czytelników. Wykład o kreatywności podczas TED Conferenc

https://woblink.com/product-publication/download/205388/epub: 1

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788366229471: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/zemsta-kobiet-pilis-marcin-154332u

Cena:


Przestrzeni! Przestrzeni!

Autor: Harry Harrison

Najgłośniejsza z powieści Harrisona. której ekranizacja pt. Zielona pożywka z Charltonem Hestonem w roli głównej została wyróżniona w 1974 r. nagrodą Nebula.

Na skrajnie przeludnionej. zdegradowanej Ziemi kończy się żywność. Ludzie walczą o jej okruchy ze sobą i szczurami. Nieliczne bogatsze państwa bronią swych zasobów zza umocnień granicznych. a wojna jest poniekąd błogosławieństwem. bo ogranicza liczbę gąb do wyżywienia.

W kilkudziesięciomilionowym głodnym. tonącym w śmieciach nowojorskim megalopolis nie panują już żadne prawa oprócz wilczych. Policja zwykle tylko rozpędza demonstrantów i sprząta po przestępcach. Funkcjonariusz Andy Rusch chce jednak rzetelnie przeprowadzić śledztwo w sprawie morderstwa. Szukając sprawcy. trafia na ślad przerażającej prawdy o świecie. w którym żyje…

„Jako dzieciak czytałem mnóstwo sf. od naukowego Asimova wolałem Harry’ego Harrisona i jego fantastyczne. surrealistyczne pomysły. na których się wychowałem” – George Lucas.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9zależna od mafii pdf, pan widmowej wyspy, kopyra, niedaleko pada trup od denata, powody by żyć, egzystowanie, zbigniew brzeziński książki, graveyard keeper coal, inny świat audiobook, chiny bez makijazu, mark baker, olgierd narkiewicz, bukareszt krew i kurz, after 2 książka, kariera nikodema dyzmy pdf, mroczna armia, ulana kraszewski, marcin darmas…