Chiny bez wzajemności

Chiny bez wzajemności

Autor: Grzegorz Kapla

Na chińskiej prowincji jesteś niewidzialny. Jakbyś nie istniał. Kiedy masz złamane serce. czujesz się dokładnie tak samo.

Nie masz dostępu do internetu. Nie możesz sprawdzić na żadnej mapie gdzie jesteś ani dokąd idziesz. Nie możesz skontaktować się z nikim z tych. którym ufasz. Tutaj nikt nie zna twojego języka. a ty nie znasz języka. którym posługują się mieszkańcy. Nie potrafisz odczytać żadnego znaku. Żadnej litery. Nie wiesz. co to za dom. co za ulica. nie wiesz czy to. co jesz jest wege. czy może z mięsem psa albo węża. Nikt na ciebie nie patrzy. Nikt nawet nie otrze się o ciebie. choć ulica jest zatłoczona ponad wszelkie wyobrażenie.

Oto podróż przez Państwo Środka z Konfucjuszem w roli przewodnika po zaułkach współczesnych Chin i zakamarkach samotnego serca.

29.9: https://woblink.com/ebook/upadek-michael-connelly-17458u

Cena:


Ćwiczenie duszy. rozciąganie mózgu

Autor: Jerzy Vetulani

Co dzieje się z mózgiem w chwili śmierci? Czy wolna wola w ogóle istnieje? Może mistycy cierpieli na padaczkę? Jaki związek ma oczekiwanie szczęścia wiecznego z układem nagrody w mózgu? Czym jest miłość?

Badacz kory orbitofrontalnej. hipokampa i innych zakątków mózgu może znaleźć wspólny język ze znawcą chrystologii! Jeden z najbardziej znanych polskich naukowców. prof. Vetulani. i jeden z najbardziej znanych polskich teologów. ks. Strzelczyk. w rozmowie pełnej anegdot i humoru. a zarazem prowadzonej na serio. odsłaniają przed czytelnikiem kulisy świata duchowego i tajniki biologii. Książkę zainspirowały ich rozmowy publikowane w miesięczniku „Znak” w ramach cyklu Neuroteologie.

Wydawnictwo: Znak

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/25848/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9789659003815: Wydawnictwo

Format

27: https://woblink.com/ebook/w-cieniu-gigantow-pogromy-w-1941-r-w-bylej-sowieckiej-strefie-okupacyjnej-witold-medykowski-135608u

Cena:


Ród Rodrigandów. Tom 1–17

Autor: Karol May

Karol May stworzył wielotomową sagę o rodzie Rodrigandów. której wydarzenia rozgrywają się na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Ogromny majątek. rodowe tajemnice. niebezpieczeństwa. spiski. walka z bandytami i światowa polityka stanowią kanwę barwnej. obfitującej w przygody opowieści. Losy wyraziście naszkicowanych bohaterów splatają się na lądach kilku kontynentów oraz na morzach.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 18.46kane ben, bhp w praktyce pdf, marcin gorazda, guz w śródpiersiu, książka o górach, streszczenie szczegółowe ludzi bezdomnych, ekstremalne przywództwo, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi pdf, sztuka wolności, rozdroże dróg, sykulski leszek, lordowie sithów, whitney g niegrzeczny szef pdf, ryba slodkowodna, marek krajewski audiobook…