Zło w zarodku

Zło w zarodku

Autor: J.A. Redmerski

W podziemnym świecie płatnych morderców zło nigdy nie śpi. dlatego nowy Zakon Victora Fausta stale rośnie w siłę. Relacje pomiędzy członkami Zakonu przez ostatni rok niewiele się zmieniły. Teraz jednak. kiedy sześciu najważniejszych agentów zostanie zaatakowanych przez nieznanego wroga. zmieni się wszystko.

Niewinni ludzie. najbliżsi członków Zakonu. zostają porwani. Aby ich odzyskać. każdy z szóstki agentów musi wyznać swój najmroczniejszy. najgłębiej skrywany sekret tajemniczej kobiecie o imieniu Nora.

Nora jest zarówno piękna. jak i zabójczo niebezpieczna. a na dodatek wydaje się wiedzieć o nich więcej niż oni sami. Nikt nie ma pojęcia. kim jest ta kobieta. ale szybko staje się jasne. że skrywa w sobie więcej. niż na pozór się wydaje.

Każde wyznanie zasiewa kolejne ziarna niepewności.

40.99: https://woblink.com/ebook/bedzie-skandal-kazimierz-kutz-174783u

Cena:


Śmierć z ogłoszenia

Autor: Grzegorz Kalinowski

„Zemsta. zbrodnia oraz wielkie gwiazdy dwudziestolecia międzywojennego. Majstersztyk!”

Vincent V. Severski

Przełom sierpnia i września 1932. Polska żyje triumfem lotników Żwirki i Wigury. a kina szykują się na premierę Głosu pustyni. superprodukcji Bodo. Waszyńskiego i Brodzisza. Idyllę zakłóca seria tajemniczych zgonów producentów i artystów związanych z kinem.Ten temat nie obchodzi na razie komisarza Kornela Strasburgera i członków sekcji specjalnej Komendy Głównej. Przełożeni mają dla nich bowiem wyjątkową misję: poszukiwanie córki kogoś. kto ma przyjaciół w najwyższych kręgach władzy. Sprawa z błahej. bo wydaje się. że chodzi tylko o znalezienie krnąbrnej panny. która wyrwała się spod władzy ojca. zmienia się w serię dramatycznych zdarzeń. Bójki

32.99: https://woblink.com/ebook/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-regnery-katy-174832u

Cena:


ISBN

9788380878891: Wydawnictwo

Format

42.9: https://woblink.com/ebook/wedrowki-z-gandalfem-sprzedaz-robert-kozak-174950u

Cena:


Filipek i wakacje

Autor: Małgorzata Strękowska-Zaremba

Filipek to istny wulkan energii. a jego głowa to prawdziwa skarbnica niepoprawnych (zdaniem dorosłych) pomysłów. Nic dziwnego. że nadchodzące wakacje spędzają jego rodzicom sen z powiek.

Ale ani obóz piłkarsko-taneczny. ani składanie mebli z Ikei. ani wyjazd z dziadkiem do sanatorium nie są w stanie sprawić. że Filipek będzie się źle bawił! W końcu każdy pomysł dorosłych na zajęcie mu czasu wolnego można ulepszyć. prawda?

Kipiąca humorem. trochę niepoprawna książka dla wszystkich. którzy lubią bohaterów w typie słynnego Mikołajka.

Wydawnictwo: Literatura

Cena: 16.9zwiadowcy 2, biomechanika sportu pdf, obserwator charlotte link, krótkie odpowiedzi na wielkie pytania chomikuj, artur patka, berło serapisa pdf, przykładowe tematy rozprawek z pana tadeusza, polski nobel literacki, tułaczka odyseusza komiks, obłęd 44 pdf, karolina korwin piotrowska książki, ebuk, dorota siwor, kathryn croft córeczka, ibuk libre, córka nazisty, gender w polsce, piecdziesiat twarzy graya pdf, monika łada, powszechna historia państwa i prawa, złączeni zemstą pdf doci, czytanie ebooków…