Nierozerwalne więzy

Nierozerwalne więzy

Autor: Diana Palmer

Cole i Heather dorastali razem. Od zawsze lubili swoje towarzystwo i rozumieli się bez słów. Wszystko zmieniło się. kiedy Heather dorosła i wyjechała. aby spełnić marzenia o karierze piosenkarki. Po kilku miesiącach. kiedy Cole dowiaduje się. że Heather uległa wypadkowi. przyjeżdża i zabiera ją ze szpitala w rodzinne strony. Wkrótce między Cole’em i Heather budzi się uczucie. Cole jednak poznaje pewien rodzinny sekret. który każe mu ją opuścić…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 9.99


Zatracenie wyd. II

Autor: Osamu Dazai

Powieść Zatracenie (1948) to ostatni ukończony utwór Osamu Dazaia. wydany pośmiertnie. Bohaterem jest Yozo. od dziecka wrażliwy i utalentowany plastycznie syn bogatego właściciela ziemskiego. W osamotnieniu przeżywa chorobliwy lęk przed ludźmi. Czuje się zagubiony w świecie. w którym trudno odróżnić prawdę od kłamstwa. gdzie upadają stare ideały i tracą znaczenie dotychczasowe wartości. Dręczy go poczucie wstydu. niska samoocena i przekonanie o niemożności sprostania wymaganiom stawianym przez otoczenie. W dzieciństwie ratunkiem przed wyniszczającymi uczuciami jest błazenada. w wieku młodzieńczym i późniejszym ucieczka na margines społeczny i w nałogi. Nieszczęśliwe życie Yozo kończy samobójczą śmiercią.

Zatracenie to bardzo osobista powieść Osamu Dazaia jako emocjonaln

29.9: https://woblink.com/ebook/w-butach-valerii-valeria-tom-1-elisabet-benavent-193122u

Cena:


Pozory

Autor: Agnieszka Lis

Tomek to młody pracownik korporacji. który każdego dnia zmaga się nie tylko z presją otoczenia. ale także z własnymi słabościami. Koleżanki i koledzy z pracy nie ułatwiają mu życia. odreagowując trudy codzienności. Gdy niespodziewanie dla siebie i innych mężczyzna znajduje nić porozumienia z Anną. na horyzoncie pojawia się widmo konieczności pracy zdalnej.

Jaką historię skrywa Tomek. i jak przymus odseparowania wpłynie na jego relacje z innymi? Czy w świecie. który stale pędził do przodu i nagle się zatrzymał. jest miejsce na rozmowę. przyjaźń i miłość?

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 19.95


ISBN

9788366644106: Wydawnictwo

Format

19.95: https://woblink.com/ebook/warszawianka-gdy-zgasna-swiatla-zmiejewska-ida-193102u

Cena:


Olimpijki

Autor: Anna Sulińska

Daniela Walkowiak. brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Rzymie. w ostatniej chwili dotarła na linię startu. bo polska ekipa odjechała z wioski olimpijskiej bez niej. Na tych samych zawodach Jarosława Jóźwiakowska. mająca jedynie sto sześćdziesiąt siedem centymetrów wzrostu. wywalczyła srebrny medal w skoku wzwyż. Po latach mówi. że skakała charakterem. nie możliwościami fizycznymi. Ewa Kłobukowska. złota medalistka igrzysk w Tokio. z telewizyjnych wiadomości dowiedziała się. że uległa kontuzji i nie pojedzie na zawody do Montrealu.

„Olimpijki” to wspaniały reportaż o determinacji. walce z własnymi słabościami i z polityką PRL-u. Sulińska kreśli portrety niezwykłych kobiet. które pokazują. że rywalizacja. wola walki i potrzeba zwycięstwa nie mają płci. To właśnie one. bez profesjonalnego sprzętu i wsparcia. potrafiły dokonać rzeczy niemożliwych i przetarły szlaki kolejnym pokoleniom polskich sportsmenek. Mierząc się za kulisami z dyskryminacją. a niejednokrotnie z upokorzeniem. na arenach biły kolejne rekordy. zdobywały serca kibiców i tworzyły – często niesłusznie pomijaną – historię sportu. To historie wojowniczek. Polskich medalistek olimpijskich.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 19.75kolorowanka marvel, harem sulejmana, fizjologia człowieka w zarysie pdf, genetyczny odmieniec, jestem żoną terrorysty, sylwia konecka, gra szklanych paciorków, labirynt namietnosci, simon beckett niespokojni zmarli, natasza socha książki, piwo książka, chemia nowej ery pdf, krzyżówka bracia lwie serce, jan chryzostom pasek pamiętniki, książki on line, książki na ebooka za darmo, magdalena rittenhouse, piekielny układ sivar doci, w oczekiwaniu na dziecko ebook, dieta nie życia, podstawy immunologii ptak pdf…