Jedną nogą w niebie

Jedną nogą w niebie

Autor: Izabella Frączyk

Czasem życie zmusza nas do bycia silnym. ale… ile można?

Dotychczas Magda dała z siebie bardzo wiele. Teraz już chyba nikt się nie zdziwi. że ta młoda i dzielna kobieta powie w końcu DOSYĆ! Ile można naginać karku? Jak długo można oszukiwać samego siebie i tłumaczyć. że kiedyś wszystko będzie dobrze? Jak długo można zaklinać rzeczywistość i udawać. że sukces stoi tuż za rogiem? Nie stoi. Nic w tej historii nie dzieje się samo. Magda. podobnie jak większość z nas. ma chwile zwątpienia. ale teraz nawet i jej zabraknie sił. Czy podoła? 

Co jeszcze wydarzy się w Stajni w Pieńkach? Czy trafi ona w obce ręce? I jak ułoży się życie Magdy?

Izabella Frączyk porwała tysiące czytelniczek swoją wciągającą sagą. Długo wyczekiwany tom. który jeszcze nas zaskoczy!

Powrót do Stajni w Pieńkach może stać się dla Was niezapomnianą przygodą. Historia Magdy. która raz po raz trafia na swej życiowej drodze na jakąś przeszkodę. może być tak naprawdę historią każdej kobiety. Ludzkie historie. tak prawdziwe. tak swojskie. są receptą na opowieść. od której nie sposób się oderwać. Czy Magda i Adam mają szansę na nowe wspólne szczęście? A może w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Musicie koniecznie przeczytać. gwarantuję. w III tomie to dopiero będzie się działo! Polecam!

Agnieszka Lingas-Łoniewska

Izabella Frączyk (ur. 1970) – absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Handlu i Finansów Międzynarodowych w Warszawie. Pisaniem zajęła się w 2009 roku. Do tej pory wydała siedem książek: ‚Pokręcone losy Klary’ (2010). ‚Kobiety z odzysku’ (2011). ‚Dziś jak kiedyś’ (2013). ‚Koniec świata’ (2014). ‚Jak u siebie’ (2014). ‚Siostra mojej siostry’ (2015) i ‚Do trzech razy sztuka’ (2016) – wszystkie ciepło przyjęte przez czytelniczki. W 2017 roku rozpoczęła trzytomowy. nowy cykl ‚Stajnia w Pieńkach’. ‚Jedną nogą w niebie’ to długo wyczekiwana kontynuacja.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28.8


Szósty. Po latach

Autor: Agnieszka Lingas-Łoniewska

Przeszłość zawsze nas dopada. Bo tak naprawdę nigdy nas nie opuszcza.

Po latach od pierwszego wydania ulubionego przez czytelników kryminału Agnieszki Lingas-Łoniewskiej książka o seryjnym mordercy ponownie trafia do Czytelników – w wersji poprawionej i rozszerzonej o dodatkowe. trzymające w napięciu. zakończenie. Nowe postaci. nowe wątki i godny uwielbianej autorki suspens.

Gdy w grę wchodzi miłość. żadna siła nie jest w stanie powstrzymać inspektora Marcina Langera przed nadludzkim wysiłkiem i odnalezieniem oprawcy zielonookich blondynek. do których zalicza się jego ukochana. Gdy gra toczy się o zbawienie – psychopatyczny zabójca nie respektuje żadnych granic. Nawet jeśli zbawienie jest wyimaginowane. a motorem działania – obłęd. A może zwłaszcza wtedy.

20: https://woblink.com/ebook/horyzont-jakub-malecki-164787u

Cena:


Światło ukryte w mroku

Autor: Sharon Cameron

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich – Heleny i Stefanii. które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów. ukrywając ich na poddaszu własnego domu.

Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć…

Przemyśl. 1943 rok. Nastoletnia Stefania Podgórska. nazywana od dziecka Fusią. pracuje w sklepie rodziny Diamantów. Jest zaręczona z jednym z ich synów. co młodzi muszą jednak utrzymywać w tajemnicy – ona jest katoliczką. on Żydem.

Wszystko się zmienia. kiedy do Przemyśla wkracza armia niemiecka. Diamantowie zostają zesłani do getta. a matka i brat Fusi na roboty przymusowe do Niemiec.

Stefania zostaje sama w okupowanym mieście. mając pod opieką kilkuletnią siostrę Helenkę.

Nagle rozlega się

https://woblink.com/ebook/365-dni-blanka-lipinska-177957u: https://woblink.com/product-publication/download/177957/epub

Cena:aktywność fizyczna książki pdf, stefan darda książki, tyrmand zły pdf, architektura uczuć meg adams pdf, janusz heitzman, russkij jazyk, jak napisać tezę, max czornyj wielbiciel, www protestuj pl, saga rodziny neshov, w szpilkach od manolo pdf, e książki po polsku, naval chłopaki z marsa, analiza socjologiczna, jęki rozkoszy mp3, sklepy cynamonowe ile stron, bahdaj adam…