Miłość przestępcy

Miłość przestępcy

Autor: Urke Nachalnik

Urke Nachalnik to pseudonim literacki przedwojennego autora kryminałów pochodzenia żydowskiego. które właściwe nazwisko brzmiało Icek Boruch Farbarowicz. Karierę zawodową rozpoczął jako… złodziej. a z przestępczego półświatka wziął swój pseudonim. Wiele lat spędził w więzieniu. gdzie zajął się literaturą. „Miłość przestępcy” to jego powieściowy debiut z 1920 roku.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788365970664: Wydawnictwo

Format

39: https://woblink.com/ebook/martwa-dolina-frank-westerman-196492u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/196738/epub

1:

:

Cena:


Tajemnica Belwederu

Autor: Ludwik Marian Kurnatowski

Ludwik Marian Kurnatowski (1868–1940) jeszcze przed I wojną światową pracował w służbie śledczej. z czasem jego kariera nabrała rozpędu. wysoko awansował w międzywojennej Policji Państwowej. Prowadził liczne sprawy kryminalne. które stanowiły inspirację dla jego twórczości. W „Tajemnicy Belwederu” opisuje niektóre z nich – historie. które wydarzyły się naprawdę. podane przez ich bezpośredniego świadka i uczestnika.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Skazaniec tom I

Autor: Krzysztof Spadło

Nikt mi tego nie powiedział i nikt mnie nie ostrzegł. że pierwsza noc w więzieniu jest najgorsza. Zanim zapadnie zmierzch. siedzisz zamknięty w celi. widzisz. jak z każdą minutą gaśnie światło dnia. i czujesz. że skrada się mrok. Prawie go słyszysz. Otula świat. przenika przez twoją skórę. wchodzi w głąb ciebie i wypełnia duszę. Czujesz się porzucony. bezbronny i samotny. Modlisz się w myślach. klepiesz pacierze. składasz przyrzeczenia i obietnice. błagasz o łaskę i nagle zdajesz sobie sprawę. że Bóg cię nie słyszy. bo dawno temu opuścił to miejsce. Zostałeś sam. Pierwszej nocy cela zaczyna cię przerażać. Uświadamiasz sobie. że twój cały świat skurczył się do jej rozmiarów. Być może wszyscy ci. którzy mają przed sobą wyrok kilku miesięcy lub lat. przyjmują to inaczej. Może potra

:

Cena:


Wiersze

Autor: Stanisław Wyspiański

Stanisław Wyspiański. nazywany czwartym polskim wieszczem. tworzył w epoce Młodej Polski. Sławę i uznanie przyniosła mu twórczość zarówno malarska. jak i literacka. Tworzył liczne dramaty. utrzymane w duchu romantycznym i patriotycznym. pod wieloma względami nowatorskie. Zebrane w tomie wiersze Wyspiańskiego pokazują jego mniej znane. liryczne oblicze.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Geniusz ptaków

Autor: Ackerman Jennifer

Od dziś „ptasi móżdżek” nabiera nowego znaczenia!

Autorka przedstawia najnowsze odkrycia naukowe dotyczące niezwykłych ptasich zdolności. ubarwiając opowieść licznymi anegdotami. Jak się okazuje. poza doskonałą orientacją w terenie czy umiejętnością korzystania z narzędzi. zwierzęta te wykazują ogromną inteligencję społeczną. Potrafią zwodzić. manipulować i podsłuchiwać. Wzywają świadków. gdy odkryją śmierć swoich pobratymców. opłakują zmarłych i całują na pocieszenie. A niektóre potrafią nawet rozpoznać swoje odbicie w lustrze. To idealna lektura nie tylko dla miłośników ptaków. ale także dla wszystkich ciekawych otaczającego nas świata.

Czy wiesz. że…?

 • Czarnowron zdobywa swoje ulubione orzechy. kładąc je n

  39.99: https://woblink.com/ebook/anglicy-magdalena-rabsztyn-aniol-matt-rudd-195607u

  Cena:


  Marvel: The Avengers. Wszyscy chcą rządzić światem

  Autor: Dan Abnett

  Hydra dysponuje syntetycznym patogenem. za pomocą którego dąży do podporządkowania sobie całej ludzkości. A.I.M. z kolei chce skazić światowe zasoby wody nanotechnologicznym produktem zniewalającym umysły. Ultron ma ziemską technologiczną osobliwość praktycznie w zasięgu swojej metalowej ręki. Tymczasem Dormammu planuje ocalić świat. po prostu go przejmując. A High Evolutionary pracuje nad modyfikacją genomu człowieka. która ma przeobrazić ludzkość w rasę eugenicznych niewolników.

  Wszyscy chcą rządzić światem i tylko Avengersi mogą powstrzymać przerażające zapędy superzłoczyńców!

  Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!

  Wydawnictwo: Insignis

  Cena:


  Dziewczyno. przestań ciągle przepraszać!

  Autor: Rachel Hollis

  Bądź kobietą. którą chcesz być.

  Bądź kobietą. która jest z siebie dumna.

  Bądź kobietą. która się nie wyrzeka swojego życia.

  Bądź kobietą. która nigdy nie prosi o pozwolenie. żeby być sobą.

  Czas pokazać światu. co się dzieje. gdy kobieta postanawia osiągnąć coś wielkiego. Rachel Hollis. bestsellerowa pisarka. założycielka wartej miliony dolarów firmy medialnej i autorka powyższych słów. wzywa nas. kobiety. do działania. Doskonale wie. że często dorastamy i żyjemy w przekonaniu. że powinnyśmy patrzeć na siebie przez pryzmat innych ludzi – jako żony. matki. córki albo pracownice – i że poszukiwanie własnej tożsamości albo zastanawianie się nad naszymi potrzebami powinno zejść na dalszy plan.

  Hollis rzuca

  https://woblink.com/ebook/odlotowe-pomysly-safi-bahcall-195994u: https://woblink.com/product-publication/download/195994/epub

  Cena:


  https://woblink.com/product-publication/download/198787/epub

  1:

  :

  Cena:  matematyka dla ekonomistów pdf, święta miłości kochanej ojczyzny interpretacja, struktury geologiczne polski, leszek balcerowicz anna balcerowicz, kamil kijek, zadania ortograficzne klasa 2, 27 śmierci, shogun clavell, jacek machowski, latawiec z betonu, blanka lipińska 365 dni pdf docer, poradnik do gta 5, anatomia zwierząt pdf, tylko żywi mogą umrzeć, maindhunter, anna ficner ogonowska książki, germania tacyt, zdążyć przed panem bogiem pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin