Afryka Kazika

Afryka Kazika

Autor: Łukasz Wierzbicki

Opowiadania dla dzieci napisane na podstawie reportaży Kazimierza Nowaka. który w latach trzydziestych XX wieku przemierzył Afrykę na rowerze. Barwne spotkania z mieszkańcami Afryki. mrożące krew w żyłach. a niekiedy zabawne przygody. które zdarzyły się naprawdę. pozwolą poznać młodemu czytelnikowi tego niezwykłego podróżnika. Do książki dołączona jest mapa Afryki z zaznaczoną trasą podróży Nowaka.

Wydawnictwo: BIS

Cena: 26.9


ISBN

9788324047529: Wydawnictwo

Format

28.99: https://woblink.com/ebook/sklepik-z-niespodzianka-lidka-katarzyna-michalak-31449u

Cena:


Kamienne biografie. Znane budowle świata i ich zadziwiające historie

Autor: Przemysław Słowiński

Barwne opowieści o niezwykłych budowlach. który były tłem lub sceną ważnych wydarzeń historycznych. Z racji swych walorów architektonicznych część z nich znajduje się na Liście światowego dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. jak np. zamek Neuschwanstein w Niemczech czy Sagrada Família w Hiszpanii. Oprócz obiektów kojarzonych z rodami panującymi autor zamieścił w książce budowle związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi. jak słynny brazylijski stadion Maracanã czy nowojorska Madison Square Garden. W książce znalazły się też akcenty polskie. jak chociażby krakowski Pałac pod Baranami. 

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 23


ISBN

9788324166244: Wydawnictwo

Format

32.8: https://woblink.com/ebook/wspomnienia-z-przyszlosci-erich-von-daniken-roman-kazior-33901u

Cena:metalowa burza, sluzby specjalne online, markowicz włodek, słownik wyrazów obcych savoir vivre, słownik łacińsko polski pdf, uśmiechnięta twarz, psychologia jungowska, mechanika konstrukcji, glow and shadow pdf, wojtek siudmak, sto lat samotności marquez, liz pichon, historia literatury francuskiej, plan wydarzeń harry potter i kamień filozoficzny, kochanka ksiecia pdf, margaret gra, piotr kunysz, dawca przysięgi audiobook…