Szaron

Szaron

Format: EPUB.MOBI

18.38

1:

Cena:


ECHO W PŁOMIENIACH

Autor: Lee Child

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu na pustkowiu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer. właściciel pól naftowych rozciągających się w okolicy miasteczka Echo. za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera o pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątany w spiralę zbrodni i kłamstw sięgającą daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty. Czy Reacher po raz pierwszy powie „nie” kobiecie w potrzebie?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena:


ISBN

9788726313031: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/strip-poker-opowiadanie-erotyczne-sodergran-alexandra-205805u

Cena:boski lekarz anthony william, arystoteles pdf, czlowiek z wysokiego zamku, człowiek w społeczeństwie, wielki przypływ, dietoterapia włodarek pdf, zarządzanie. teoria i praktyka, chłopi lektura, optymalizacja kodu, dominik bielicki, podstawy chemii nieorganicznej pdf, duchowe życie zwierząt pdf, nora puzyńska pdf, heban (reportaż), papież modlitwa ojcze nasz, żywienie w sporcie pdf, finanse publiczne książka, córka gliniarza kristen ashley, biblia warszawska mp3, dariusz kaczor, netflix w glebi lasu, imperium grzechu, lena magnone, campbell bohater o tysiącu twarzy, monika rzepiela…