Wyznanie

Wyznanie

Autor: Jessie Burton

Miłość. która odurza i niszczy. Decyzja. która zmienia życie wielu osób. Słabość. która okazuje się siłą. Trzy kobiety i jedna tajemnica. która je połączy. Na zawsze.

Pewnego zimowego popołudnia 1980 roku w londyńskim parku Hampstead Heath Elise Morceau poznaje Constance Holden i w okamgnieniu traci dla niej głowę. Connie jest odważna i pociągająca. odnosi sukcesy jako pisarka. a na podstawie jej powieści powstaje właśnie hollywoodzki film. Elise wyrusza z nią do Los Angeles. miasta wielkich gwiazd i wspaniałych rezydencji.

Ale podczas gdy Connie chłonie wszystkimi zmysłami ten świat blichtru i ułudy. w którym wielu spełnia swoje marzenia. a nikt nie mówi prawdy. Elise jest bliska szaleństwa. Nocna rozmowa jej przyjaciółki. którą słyszy przypadkiem po przyjęciu z okazji swoich dwudziestych trzecich urodzin. burzy całe jej życie. Elise podejmuje spontanicznie decyzję. po której nic już nie będzie takie samo.

Trzydzieści lat później Rose Simmons szuka informacji na temat matki. która zniknęła w jej wczesnym dzieciństwie. Dowiedziawszy się. że ostatnią osobą. która ją widziała. była Constance Holden. samotna pisarka. która u szczytu sławy wycofała się z życia publicznego. Rose pojawia się w domu Connie w nadziei wysłuchania jej wyznania…

Autorka światowych bestsellerów Miniaturzystka i Muza. sprzedanych w nakładzie miliona egzemplarzy. powraca z głęboko poruszającą i inspirującą opowieścią o kobiecości. twórczości. macierzyństwie i przyjaźni. a także o tym. jak gubimy się i odnajdujemy.

Literacka sensacja roku.

„Sunday Times”

Stylowa i porywająca.

„Vogue”

Mistrzowska. wielowymiarowa. nastrojowa…

„Herald”

Wstrzymuje bicie serce… Pisarski sukces.

„Daily Telegraph”

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 39.9


1

:

:

Cena:


ISBN

9788395972904: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/warszawa-kryminalna-helena-kowalik-205680u

Cena:aż do śmierci książka, nęcka trening twórczości pdf, ebook libra, filary ziemi ken follett, oto jest kasia ebook, trzej bracia, toast za przodków, lód dukaj pdf, norman davies boże igrzysko pdf, adam karczewski, chłopi (powieść), horror 201, typy osobowości test pdf, echo z otchłani chomikuj, rosyjskie w, dziewczęta z auschwitz, moje lata na downing street…