Nie odpuszczaj

Nie odpuszczaj

Autor: Harlan Coben

Detektyw Napoleon „Nap” Dumas z przedmieść New Jersey w ostatniej klasie szkoły średniej stracił brata. Leo i jego dziewczyna Diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. W tym samym czasie Maura. dziewczyna. którą Nap uważał za miłość swojego życia. zniknęła bez śladu.

Przez piętnaście lat Nap Dumas bezskutecznie szukał ukochanej Maury. I liczył na wyjaśnienie zagadkowej śmierci brata. Wygląda na to. że wkrótce uda mu się poznać tajemnice sprzed lat.

 

Kiedy śledczy znajdują odciski palców Maury w wynajętym samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo. Nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Okazuje się. że nie wiedział nic ani o kobiecie. którą kochał. ani o przyjaciołach z dzieciństwa. ani o opuszczonej b

Wydawnictwo: Universitas

Cena: 12


ISBN

9788324059515: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/antolka-magdalena-kordel-154315u

Cena:


Format

EPUB.MOBI: 7534

https://woblink.com/ebook/niemcewicz-od-przodu-i-od-tylu-karol-zbyszewski-7534u

:

Cena:


Nowe oblicze Greya

Autor: E L james

TRZECI TOM NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCEJ SIĘ TRYLOGII OSTATNIEJ DEKADY. TRYLOGII. KTÓRA ROZPĘTAŁA ŚWIATOWE SZALEŃSTWO! Ich przypadkowe spotkanie dało początek fali namiętności. która z czasem wcale nie osłabła. Wspólna codzienność okazała się nie lada wyzwaniem. któremu Anastasia i Chrstian dzielnie stawiają czoła w imię łączącego ich uczucia. Kochankowie wciąż dryfują po wzburzonym morzu uczuć. targani namiętnością i rozterkami. niepewni tego. co zgotuje im los. Czy najbardziej poruszająca historia miłosna tego roku zakończy się happy endem? A może piękny sen przerwie były szef Any. Jack Hyde. który poprzysiągł zemsty i cierpliwie czeka na swoją szansę?

Wydawnictwo: Sonia Draga

Cena: 33marny książka, człowiek ekonomiczny, zombie island poradnik rosyjski, krzysztof obłój strategia organizacji, jo nesbo nóż audiobook chomikuj, bolesław chrobry gołubiew, księgi południa, ta małpa poszła do nieba, przebaczenie vi keeland pdf, co to jest bumerang, tragedia na przełęczy diatłowa książka, planeta woda, przemówienia w literaturze, historia kina tom 4, wielka trwoga marcin zaremba, książka wyspa potępionych, retoryka pdf, eboki, książki po angielsku dla początkujących pdf, slovník, jak się nie martwić i zacząć żyć, angielski dla początkujących pdf, machiavellego, programy readaptacyjne w zakładach karnych, trzy siostry pdf…