Daj nam jeszcze szansę

Daj nam jeszcze szansę

Autor: Sylwia Trojanowska

Zwyczajny dzień. trzy osoby i jedna chwila. która zmieni ich życie na zawsze.

Kamila to niezależna kobieta. która mimo życiowych trudności nie rezygnuje z kariery. Chciałaby zapomnieć o pewnym mężczyźnie. ale nie potrafi wymazać go z pamięci.

Olgierd marzył o samodzielności i pracy według własnych zasad. Przejął jednak firmę ojca. założył rodzinę. a teraz stara się pogodzić obowiązki męża. ojca i biznesmena.

Marta popełniła jeden błąd. przez który zniszczyła swoje małżeństwo. Nie oczekiwała. że jeszcze będzie szczęśliwa i znów się zakocha.

Kamila. Olgierd i Marta będą musieli podjąć decyzje. które wpłyną na przyszłość najważniejszych dla nich osób. Czy znajdą dość sił. aby poradzić sobie z trudnościami i naprawić błędy przeszłości? Sy

29.9: https://woblink.com/ebook/ten-jedyny-izabela-m-krasinska-191658u

Cena:


The Kidnap Murder Case

Autor: S.S. Van Dine

Casper Kenting disappeared from the family home and a ransom note was found. Tips indicate Kenting’s involvement in his own abduction. but Vance sees this false trail. The abduction case is full of ordinary cliches: a ransom note consisting of words cut out from a newspaper and a demand to leave the ransom on an empty tree at midnight.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


191957

12.99: https://woblink.com/ebook/wloska-intryga-kaye-marguerite-191957u

1

:

Cena:


Splamiona jego żądzą

Autor: Marta Milda

Młody. ambitny i pracowity Ukrainiec. Andrij Reblov. podejmuje się wykonania remontu w posiadłości znanego wielkopolskiego biznesmena. Chociaż jest przekonany. że bogacz najął go jedynie do nakładania suchych tynków i gładzi na ściany. to niebawem okaże się. że powód. dla którego został zatrudniony. jest zupełnie inny. Tymczasem małżonka jego chlebodawcy coraz śmielej zaczyna z nim flirtować. a płomienną atmosferę u boku gospodyni podsycają wspólne artystyczne pasje. Wkrótce złapany w sidła namiętności chłopak przekona się. że czarująca kobieta pragnie jego ciała równie mocno. jak on pożąda jej czułości. Jednak prawdziwe kłopoty Andrija zaczną się dopiero wtedy. gdy ekscentryczny prezes przedstawi mu propozycję nie do odrzucenia… Czy schwytany w wyrafinowaną pułapkę ukraiński kochanek rzuci wyz

24.9: https://woblink.com/ebook/krag-biblijny-roman-brandstaetter-193258u

Cena:


6 najpiękniejszych powieści historycznych

Autor: Wacław Gąsiorowski

Zbiór sześciu najpopularniejszych powieści historycznych Wacława Gąsiorowskiego. polskiego powieściopisarza. dziennikarza i publicysty. a także scenarzysty. Utwory te nawiązują przede wszystkim do epopei napoleońskiej i powstania listopadowego. Autor opisuje w nich wiele autentycznych postaci z tamtych czasów.

Multibook zawiera następujące powieści:

‚Pigularz’

‚Huragan’

‚Rok 1809 Powieść historyczna z epoki napoleońskiej’

‚Pani Walewska Powieść historyczna z epoki napoleońskiej’

‚Księżna Łowicka Powieść historyczna z XIX wieku’

‚Szwoleżerowie gwardii’

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 49.9


Cyd

Autor: Corneille Pierre

Tragikomedia autorstwa Pierre’a Corneille’a. w tłumaczeniu Stanisława Wyspiańskiego. to opowieść o młodym rycerzu Rodrigu Díaz de Vivarze. zwanym również Cydem Walecznym. Staje on przed bardzo trudnym wyborem – aby odzyskać honor i dobre imię swojej rodziny. musi zabić ojca swojej ukochanej. Powieść porusza temat odwiecznego konfliktu miłości i obowiązku oraz postawy honoru i własnego szczęścia.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Młody Orzeł

Autor: James Fenimore Cooper

„Młody orzeł” to powieść dla dzieci opowiadająca o losach znanych bohaterów książek Jamesa F. Coopera: Zwierzobójcy. zwanego też Sokolim Okiem. Nataniela Bumpo. Czyngaszguka. Porusza ona temat konfliktu rdzennych Amerykanów z kolonistami. próbującymi podbić nowe tereny. roszcząc sobie prawo do ziem tubylców. James Fenimore Cooper był amerykańskim pisarzem pierwszej połowy XIX wieku. Jego historyczne romanse przedstawiające pogranicze i życie rdzennych Amerykanów od XVII do XIX wieku stworzyły unikalną formę literatury amerykańskiej.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788366620162: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/12-podrozy-misia-miodala-stefan-potocki-195652u

Cena:granice marzeń, kuba bezpieczeństwo, mindhunter. tajemnice elitarnej jednostki fbi, bóg nigdy nie mruga audiobook, gry z biedronką i czarnym kotem, wiesław ratajczak, współczesne systemy polityczne, jak przestac sie martwic i zaczac zyc pdf, 365 dni część 2 pdf, bezpieczeństwo ekologiczne pdf, opowiadania z doliny muminków pdf, biologia sprawdzian ewolucja, wątp, jelita wiedzą lepiej. jak zrewolucjonizować sposób odżywiania i zmienić od wewnątrz swoje ciało, pretty little liars tom 1, wypożyczalnia ebooków kindle, kołysanka z auschwitz pdf, fizjologia górski…