Bohema – opowiadanie erotyczne

Bohema – opowiadanie erotyczne

Autor: B. J. Hermansson

„On wie równie dobrze jak ona. że to jest jej ulubiona pieszczota. Dziewczyna wślizguje się do kabiny prysznicowej i opiera się o ścianę. Poddaje się strumieniowi wody. Nie musi niczego mówić. On od razu przed nią kuca i pewnym ruchem wsuwa w nią język’.

W domu artysty nie ma żadnych zasad. Nikt do nikogo nie należy. Nikt nie ma do siebie wyłącznego prawa. Nawet małżonkowie dzielą się sobą z innymi. Kobieta może pocałować mężczyznę. a mężczyzna kobietę. Do łóżka mogą pójść dwie kobiety. Albo trzej mężczyźni. Wszyscy kochają ten brak zasad i ludzi. z którymi spędzają czas.

„Bohema’ to opowiadanie erotyczne. którego akcja rozgrywa się na przedmieściach Berlina. To opis społeczności żyjącej w otwartych związkach. której nie ograniczają żadne normy.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 9.99


W cieniu prawa

Autor: Remigiusz Mróz

Zabójstwo w austro-węgierskim dworku to tylko początek… 

Galicja. 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku. Jest przekonany. że los się do niego uśmiechnął. Pierwszej nocy ginie jednak dziedzic rodu. a cień podejrzeń pada na Polaka. Szybko pojawiają się spreparowane dowody. a Erik staje się głównym podejrzanym.

Musi walczyć nie tylko o swoją wolność. lecz także o życie – w zaborze austriackim karą za morderstwo jest bowiem śmierć przez powieszenie.

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 17.55


Wieczór przy Oak Lane

Autor: Jonathan Trench

Lord John Gordon i Lady Gillian są małżeństwem od dwudziestu lat. Po dwóch porodach. w wieku czterdziestu pięciu lat. Lady Gillian wciąż tryska pięknem. wzbudzając zainteresowanie wśród mężczyzn. Tylko jej mąż. zajęty karierą nie zwraca na nią uwagi. W krótkim czasie okazuje się. że ktoś czyha na życie Gordona. Przecięte kable w prywatnym samolocie lorda powodują katastrofę. w której giną dwie osoby. Czy plan zabójcy został jednak zrealizowany? A może pomyłka była zaplanowana?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99


1

Autor: Małgorzata Kuźmińska

Joanna Opiat-Bojarska

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: Robert Małecki


ISBN

9788395763212: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dotyk-szamana-milcarz-arun-203284u

Cena:stefan king, michał januszkiewicz, odszukaj na diagramie i otocz pętlą nazwy siedmiu zwierząt występujących w himalajach, alfabet koreański, laureaci nagrody nobla w dziedzinie literatury laureaci, strefa zasilania lodowca, polityka intraregionalna, chyłka zaginięcie peb, rownania rozniczkowe czastkowe, chyłka pdf, atlas anatomiczny człowieka on line, angielski dla seniorów pdf, banaszak prawo konstytucyjne pdf, rafael santandreu, felix, net i nika pdf, kłamstwa locke a lamory, adam wyszyński szustak, ryszard mastalski, semantyka tekst, ziemia ludzi zapomnianych…