Uciekinier

Uciekinier

Autor: Ken Follett

Szkocja. druga polowa XVII wieku. Młody i odważny górnik Mack McAsh jest owładnięty pragnieniem. by stać się człowiekiem wolnym. Rzucając wyzwanie sir George’owi Jamissonowi – bogatemu właścicielowi ziemskiemu. u którego wykonuje niewolniczą pracę w kopalni węgla – zyskuje sobie potężnych wrogów. Jego życie staje się pasmem ucieczek. Po deportowaniu do kolonii w Ameryce trafia na plantacje w Wirginii należącą do pięknej Lizzie Hallim i jej świeżo poślubionego męża. a zarazem swego najzacieklejszego przeciwnika. Przeznaczenie zbliży do siebie Macka i Lizzie i doprowadzi do śmiertelnej konfrontacji dwojga zaprzysięgłych wrogów.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 29


ISBN

9788381254052: Wydawnictwo

Format

19.2: https://woblink.com/ebook/siostra-perly-lucinda-riley-marzenna-raczkowska-maria-pstragowska-129106u

Cena:


Modelki z Dubaju

Autor: Marcin Margielewski

Szokująca opowieść dziewczyny. która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju.

Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową. wstrząsającą historią.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana. choć równie powszechna jak piasek na pustyni. nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci. tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn. która w nim pracowała. pokazuje. co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”. gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami. o pułapkach. jakie zastawiają na dziewczyny. i o koszmarach. jakie one przeżywają. O cenie. jaką płaci się za marzenia i naiwność. ale też o kobiecości. która dla jednych bywa przekleństwem. a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Ta książka otwiera serię ‚Niewolnicy’ opowiadającą o ludziach. którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019). ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020). ‚Tajemnice hoteli Dubaju’ (2020) i ‚Urodziłam dziecko szejka’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Otwarte

Format: EPUB.MOBI

39.99

1:

Cena:przykład tezy, stanisław lem audiobook, janusz zawiła niedźwiecki, dywizja ss wiking, felix net i nika ebook za darmo, książki za darmo pdf, wyspa książek, king uciekinier, nieuleczalne choroby, mikroekonomia zadania, 365 dni pdf free, jacek soboń, wszystkie lajki marczuka, 365 dni ksiazki, krzysztof piróg, andriej kotin, magdalena żakowska, 15 dzielnica paryża, on się boi…