ISBN

ISBN

9788366005204: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/enola-holmes-sprawa-zaginionego-ma

Cena: 29.25


Świat bez końca

Autor: Ken Follett

W 1989 Ken Follett opublikował swoją najsłynniejszą książkę – powieść historyczną ‚Filary Ziemi’. której fabułę osnuto wokół budowy fikcyjnej katedry Kingsbridge w XII-wiecznej Anglii. Akcja ‚Świata bez końca’ zaczyna się 200 lat później. w roku 1327.

 

ŚWIAT BEZ KOŃCA – kontynuacja FILARÓW ZIEMI. najsłynniejszej powieści historycznej Kena Folletta

Pierwsza połowa XIV wieku to dla Anglii trudny okres. Zarazy dziesiątkujące ludność. wieloletnia wojna z Francją. walki o pieniądze i władzę. polowania na czarownice… Nawet rozwój nauki wydaje się nie sprzyjać poddanym Edwarda III. zagraża bowiem fundamentom religii. a zatem – fundamentom świata.

Akcja ŚWIATA BEZ KOŃCA toczy się dwieście lat po rozpoczęciu budowy katedry w Kingsbridge. Bohaterowie są potomk

15.35: https://woblink.com/ebook/czerwony-rynek-scott-carney-9434u

Cena:


Dziennik Anne Frank

Autor: Anne Frank

Trwa druga wojna światowa. W centrum Amsterdamu. w niewielkim mieszkaniu ukrywają się Żydzi. Wśród nich trzynastoletnia Anne Frank. która pisze dziennik.

O codziennym życiu swojej rodziny i znajomych opowiada wyimaginowanej przyjaciółce Kitty. Z pozoru niewiele znaczące notatki dziewczynki stają się przejmującym zapisem ponad dwóch lat życia w ukryciu. Strach przed ujawnieniem kryjówki przeplata się z próbą prowadzenia normalnego życia. w którym nie brakuje sporów. ale i drobnych radości.

Ostatni list do Kitty został opatrzony datą 1 sierpnia 1944 roku. Trzy dni później mieszkańcy kryjówki zostają aresztowani. a następnie przetransportowani do obozu koncentracyjnego.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

: https://woblink.com/ebook/tacet-a-mortuis-elite-kings-club-tom-3-amo-jones-145659u

Cena:nowości książki, sharon kendrick, catrin collier, czarne stopy audiobook, zadania elektrotechnika, marek krajewski pomocnik kata, janusz kryszak, wprowadzenie do filozofii, książę łotrzyk, myśl i bogać się napoleon hill, niepełnosprawność książka pdf, filozofia tatarkiewicz, anthony the mello, zbrodnia w wielkim mieście, biohacking, najnowsze audiobooki, czy będzie 3 wojna światowa zapytaj, książki o kryminalistyce, błekitna kropka, czym skorupka za młodu nasiąknie tym…