Wybrany

Wybrany

Autor: Piotr Kościelny

Szeregowy polityk – Marek Szczucki – zostaje postawiony pod ścianą. Albo wykona powierzone mu zadanie. albo jego siedmioletnia córka zginie. Wszystko byłoby by łatwe. gdyby nie fakt. że zadaniem jest… objęcie stanowiska premiera!

Krajem wstrząsają kolejne afery. a na jaw wychodzą szokujące wiadomości na temat polityków. Ktoś pociąga za sznurki. Wymuszenia. korupcja i przemoc wkraczają na stałe do politycznego świata.

Komu zależy by sterować Państwem? Jaką cenę należy zapłacić by dojść do władzy?

Porywający thriller polityczny. w którym prawda nie istnieje i wszystko może się wydarzyć.

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska

Cena: 39.9


Gugark

Autor: Seymur Baycan

Gugark to ironiczna i dowcipna powieść na krańcowo nieśmieszny temat czystek etnicznych i konfliktu zbrojnego; historia dojrzewania oraz miłości młodych Ormianki i Azera. Seymur Baycan napisał powieść o niszczącym wpływie wojny. o pokoleniu. które już nigdy nie wyjdzie z jej cienia. o ludziach niewierzących w uzdrowicielską siłę miłości.

Autor

Seymur Baycan – (ur.1976 roku w Baku) – jest azerbejdżańskim pisarzem i publicystą. Autor kilku powieści. zbiorów opowiadań. esejowi felietonów. Jego opowiadania i oraz niektóre powieści zostały przetłumaczone na język rosyjski. gruziński. armeński. ukraiński i kazachski. Był wielokrotnie nagradzany w swoim kraju literackimi wyróżnieniami literackimi i dziennikarskimi. Za najważniejszego jego utwory uchodzą powieści Gugark i 18.6 cm.

Tłu

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 39.9


ISBN

9788381952194: Wydawnictwo

Format

32.9: https://woblink.com/ebook/gra-w-morderstwo-rachel-abbott-adrian-napieralski-191053u

Cena:


Jomswiking. Winlandia

Autor: Bjørn Andreas Bull-Hansen

Torstein Szkutnik. syn Tormoda. przebył daleką drogę. Gdy jako dwunastolatek wyruszał. by odnaleźć brata. był jedynie niewolnikiem. Po ośmiu latach tułaczki i walki o przetrwanie został hovdingiem. przywódcą grupy wojowników z Jomsborga. Jednak ani jemu. ani towarzyszącym mu jomswikingom nie dane było zaznać spokoju. Ich wędrówka dopiero się zaczynała.

Po bitwie pod Svolder Torstein wraz ze swoimi wojownikami musi umykać przed gniewem ludzi Olafa Tryggvasona. Zdeterminowani. by zachować wolność i niezależność. jomswikingowie decydują się na przeprawę przez ocean. W niemal mitycznej Winlandii rosnąć mają lasy modrzewiowe. Zbudowane z ich drewna statki pozwoliłyby Torsteinowi zapewnić przyszłość swojej rodzinie i ludziom. którzy mu zaufali. Żaden z zaprawionych w bojach jomswikingów nie spodziewa się jednak. z kim przyjdzie im się zmierzyć w odległych krainach na zachód od Islandii.

Jomswiking. Winlandia daje czytelnikom wyjątkowy wgląd w życie pierwszych osadników Ameryki Północnej i konfliktów. które powstały z potężnymi rdzennymi mieszkańcami tego obszaru.

Książka w sam raz dla fanów serialu Wikingowie i nordyckich opowieści.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 39.99


ISBN

9788328714632: Wydawnictwo

Format

35.9: https://woblink.com/ebook/lekarz-ci-tego-nie-powie-jolanta-sawicka-skittle-max-204550u

Cena:


W Drodze

Format: EPUB.MOBI

33.99

1: Autor

Cena:louise hay możesz uzdrowić swoje życie, zabujcze ciało, wybór anny, magiczne drzewo 2, gazety online pdf, kaśka kariatyda, zły tyrmand, tomasz moll, moja niewolnica claire, spotkajmy się nad morzem, tomb raider underworld solucja, ksiega wyjścia, sitwa paulina świst, radiołączność kolejowa, byłem gangsterem grek, al kaida flaga, metro 2033 audiobook pl pobierz, im szybciej idę tym jestem mniejsza, kroniki marsjanskie, immunitet państwa, tonąca w błękicie pdf, david begg mikroekonomia…

2022 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin